Husak je proste prototyp schizofrenni svine s neskutecnou vydrzi.

Az prijde priti diktator a popravi ho pro blaho mas, tak by se jeho mozek mel poradne prozkoumat. Clovek by si rekl, ze takovej vagon sracek se proste musi samovolne rozprskout. A ono ne.

Vlastne ma svet stesti, ze se Husak nestal diktatorem jinde, nez v jedne firme.