Tohle systematicky nikdy postihovat nebudou,nemaji na to lidi,podle mě ani zajem.Navic si myslim,že přijde zakon ktery umožni všem sazkovkam zde v klidu hospodařit a budou všichni happy.
Tohle systematicky nikdy postihovat nebudou,nemaji na to lidi,podle mě ani zajem.Navic si myslim,že přijde zakon ktery umožni všem sazkovkam zde v klidu hospodařit a budou všichni happy.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |