Tak jsem holt přišel domů a viděl jsem, že jsem byl požádanej o názor, tak jsem se dodatečně trochu rozvášnil(kvůli tomu se tam nakonec chodí), pokud třeba Rauuul měl pocit, že se do něj nějak navážím, tak se mu omlouvám.
Naprosto v pohode, klidne pokracuj dal, naopak me to bavilo cist nazory z jinyho pohledu.