no nepodsouvam ti nic, stejne jako ty mi nepodsouvas jak to tu mam moderovat a co mam mazat![]()
tak je fajn, ze aspon umis vychytat presne ty veci, ve kterych naprosto nesouhlasim (byt se ohanis mou inteligenci, coz je po radach jak moderovat forum takova druha vec, kterou posledni dobou casto slycham)
je tomu skutecne tak: neverim tem zvastum o NWO ani 1%; tenhle system neni tvorenej zadnou centralni inteligenci ale ciste a jen chaosem
Je to uhel pohledu
na Strausse-Kahna mohla bejt udelana silena zidozednarska bouda, ale ja proste vim, ze je to jen vystresovanej chlapik, co si potreboval zamrdat a mel holt jednou smulu, ze narazil na stejne zmatenyho cloveka jako on sam, kterej se proste zachoval jako svine (jako to jiste dela i on sam), jen s tim rozdilem ze ta slapkopokojska jen kope jinou ligu nez on
cokoliv se ve svete politicky deje, tak neni treba za tim hledat x-files; jde obvykle jen o lidskou touhu a komplexy, ktery se koncentrujou v penezich a moci, ale nikoliv ve stylu ze se snova cosi sileneho ve stylu matrixu, ale proste temer kazdej clovek je prachobycejnej utapnutej zmrdik, co se snazi vytriskat z pozice ve ktery je maximum (ze zadny maximum neni ponecham stranou)
ty veci, co citujes, vypadaji tak jasne jen proto, ze jsi posedlej myslenkou, ze za nima je cosi dabelskeho, ale nic takoveho tam proste neni Emire; je to jen nas prachobycejnej strach, kterej na sebe bere v zivote ruzny podoby a u tebe je to proste NWO spiknuti
jasne ze svet JE v pruseru a ze ten pruser si lidi jeste nepripousteji, v tom neni sporu a i proto jsem prave ziskal trvalej pobyt v Brazilii, nicmene do toho svrabu se lidi nedostali kvuli spiknuti nebo kvuli tomu, ze je nekdo ovlada
svet je ve svrabu prave proto, ze lidi neumi pracovat s tim svym bazalnim strachem jako ty [pravdepodobne proto, ze jsme ztratili vztah k vire a mytologii] a vymysleji misto toho neskutecny story, jen aby si nemuseli uvedomit, ze problem zacina a konci v jejich hlave
politici jsou lidi jako ty nebo ja, uplne obycejni lidi, kteri reaguji velmi nepromyslene a pudove presne jako to vidime na sazkovym trhu
PS. na presnych cislech si nezakladam, naopak ja jedu na nejhrubsich moznych cislech; jehovisti se me taky snazili presvedcit o tom ze existuje buh na zaklade kombinaci nukleotidu v aminokyselinach a moc to nezabralo








Odpověď s citací