Já jsem jen typický Čech, který svoji nas*anost vypíše na nějaké internetové fórum, místo toho, aby vzal hůl do ruky (rozum do hrsti) a zkusil poukázat na chyby v systému, kterou jsou špatné a dá se je napravit. Bohužel tuto vlastnost dědíme geneticky už od pravěku a tak po nás budu šlapat kdokoliv, dokud bude na zemi systém založená na nějaké vládě. Na druhou stranu dnes se vše prosazuje přes prachy a pak přes emoce, ani s jedním však v tomto špinavém odvětvím nemáme šanci vyrukovat, proto nezbývá než se připravit na nejhorší tak, abychom neuvízli velrybářům v síti. Toť celé a omlouvám se ti Orbitale za šíření poplašné zprávy nas*anosti. Vždycky to ve mě vře, když čtu tu mediální masáž kolem a s*ačky, proma a falešné přetvářky i z míst nejvyšších. Nějak bylo, nějak bude, sázet stejně nepřestaneme.