Citace Původně odeslal Sklipkan
Ale to je uplna volovina, aby sazejici platil dane z toho co vyhraje, vetsina lidi na sazeni prodelava a kdyz zrovna vyhraje, tak to stejne priste prohraje a dlouhodobe na tom vydelava jen mala cast sazkaru(ale je tezky rozlisit pro ty uredniky kdo je profik a kdo proste mel stesti) a hlavne sazkovky, takze ty dane by mely byt na ne.
volovina to je, ale treba v USA, coz je vzor vsech co chteji strilet sazkare i bookmakery, to tak funguje

kdyz vyhrajes musis zdanit... loterie, vyhry v kasinech... balance na ewallets na konci roku