co z toho bude se uvidi, ale bude to ok, ve vsem je ted ultra chaos
co me sere je, ze jsem proste vedel, ze Cesi dostanou 0-3 nebo 0-4 ackoliv o tom vim hovno
sel sem to sem dokonce psat jako tip, ale Spanele spadli z 1.9 pod 1.8 tak sem se na to vykaslal
zpet k tematu..kdyz to neprijde ted, tak to prijde pozdeji a pak uz je fakt jen otazka co na to rekne zbytek sveta
tak kdo SPAIN nedal okrad i svý vnoučata
Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...