Citace Původně odeslal Tradewind
Jo, trochu jsem se zkusil optávat ...
Je to fakt nutný se ptát a na něco upozorňovat? Peníze ti nikdo "normální" nevezme, tak bych to až tak nehrotil ...
Jako sory, ale myšlenka, že by se třeba sázkovka stáhla z ČR kvůli tomu, že nějakej "Pepík" se jí zmíní o nabytí platnosti toho a toho zákona, mi přijde trochu uhozená...