Jako sory, ale myšlenka, že by se třeba sázkovka stáhla z ČR kvůli tomu, že nějakej "Pepík" se jí zmíní o nabytí platnosti toho a toho zákona, mi přijde trochu uhozená...Původně odeslal Tradewind
Jako sory, ale myšlenka, že by se třeba sázkovka stáhla z ČR kvůli tomu, že nějakej "Pepík" se jí zmíní o nabytí platnosti toho a toho zákona, mi přijde trochu uhozená...Původně odeslal Tradewind
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |