Je to fakt nutný se ptát a na něco upozorňovat?Jo, trochu jsem se zkusil optávat ...Peníze ti nikdo "normální" nevezme, tak bych to až tak nehrotil ...
Je to fakt nutný se ptát a na něco upozorňovat?Jo, trochu jsem se zkusil optávat ...Peníze ti nikdo "normální" nevezme, tak bych to až tak nehrotil ...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |