Zeptám se rovnou... zkušenějších: Jak to reálně vidíte dál? Kašlete na sázení a trading a jdete od toho, nebo prostě jedem dál, pokud budou sázkovky přijímat Čechy? Chtěli černou ekonomiku, tak jí holt asi budou mít...
Uvidime co prinesie zivot, ale ja si pripravujem emigraciu.