ted v tom mam gulas, ja myslel, ze VPN pouzivat hlavne na sazeni a orbi pise, ze nepouzivat na sazeni. pokud SK odejde z CR a ja nepouziji VPN, tak se na tu SK prece nedostanu, kdyz budu mit ceskou IP, nebo to chapu uplne spatne??

jinak dalsi moznost je sazet pres agenty, ale nevim, kde k takovymu cloveku prijit a proc to vlastne ti agenti delaji?? co z toho maji, ze sazime pres ne??