No neviem, ak by to dosiahli (ti nasi politicki smejdi) tak, ze by nas vykopli zahranicne stavkove (na zaklade pasu CR/SR) - potom TiPůvodně odeslal Orbital
asi "utility bill " moc nepomoze ...
A s tym novym obcianstvom (pasom) som to myslel tak, ze kde sa caka najmenej casu (UK snad aj 5 rokov tam musis (prinajmensom) byvat - aspon na
papieri), atd. ...
Dobra by bola krajina, ktora vyda pas (obcianstvo) radovo do roka-dvoch ...








Odpověď s citací