Citace Původně odeslal Orbital
Pas nepotrebujes, staci ti utility bill a kdyz uz tak jeste bankovni ucet.
Na Seychelach nesezenes VPN.
No neviem, ak by to dosiahli (ti nasi politicki smejdi) tak, ze by nas vykopli zahranicne stavkove (na zaklade pasu CR/SR) - potom Ti

asi "utility bill " moc nepomoze ...

A s tym novym obcianstvom (pasom) som to myslel tak, ze kde sa caka najmenej casu (UK snad aj 5 rokov tam musis (prinajmensom) byvat - aspon na

papieri), atd. ...

Dobra by bola krajina, ktora vyda pas (obcianstvo) radovo do roka-dvoch ...