V pripade, ak by nejak presli (v priebehu nasledujucich rokov) vsetky tieto "fuck" snahy nasich (CR/SR) vlad a nemali by ste "po ruke" kamarata,

napriklad s UK pasom ...rozmyslali ste, pas akej krajiny by bolo najjednoduchcie a najrychlejsie mozne ziskat ?


Urcitu cestu nam naznacil Radovan K. - Seychelles .

Googlil som trochu a udajne na ziskanie pasu republiky Seychelly je (alebo bolo) treba (okrem ineho-neviem, co vsetko)

"investovat tam 25 000 USD". Co by nebolo az tak hrozne ...

Ale neviem presne, co tym mysleli "investovat" ?

Staci snad prist tam, zalozit si ucet a vlozit na 25 K USD ? Alebo investovat do nemovitosti (alebo niecoho ineho) ? Aj ked za tie (male) peniaze,

tam snad dostat kupit tak maximalne budu pre psa ...nie byt, alebo dom ...


Takze otazka: aky pas ?