V pripade, ak by nejak presli (v priebehu nasledujucich rokov) vsetky tieto "fuck" snahy nasich (CR/SR) vlad a nemali by ste "po ruke" kamarata,
napriklad s UK pasom ...rozmyslali ste, pas akej krajiny by bolo najjednoduchcie a najrychlejsie mozne ziskat ?
Urcitu cestu nam naznacil Radovan K. - Seychelles.
Googlil som trochu a udajne na ziskanie pasu republiky Seychelly je (alebo bolo) treba (okrem ineho-neviem, co vsetko)
"investovat tam 25 000 USD". Co by nebolo az tak hrozne ...
Ale neviem presne, co tym mysleli "investovat" ?
Staci snad prist tam, zalozit si ucet a vlozit na 25 K USD ? Alebo investovat do nemovitosti (alebo niecoho ineho) ? Aj ked za tie (male) peniaze,
tam snad dostat kupit tak maximalne budu pre psa ...nie byt, alebo dom ...
Takze otazka: aky pas ?








Odpověď s citací