nemáte k tomu něco podrobnějšího? já sem projel net a prakticky nic sem nenašel, ani na čt24, ani na Ministerstvu Financí...
Jinak sem fakt zvědav, pokud nás čechy Pinnacle blokne, tak nezbývá nic jinýho než emigrace či konec s bettingem, u českých na marginu 1.8 to fakt nemá smysl...







Odpověď s citací