Já si ty velké reklamní kampaně interpretuju tak, že na poslední chvíli, kdy je ta reklama tolerována, chtějí nabrat co nejvíce lidí odsud. pak s tím přestanou a bude se to odehrávat v rovině, že češi to sice budou mít zakázané, ale sázkovky budou dělat jako že nic.