"Od 1.ledna 2012 budou moci čeští občané hrát sázkové hry pouze u herny, kterou provozuje česká licencovaná společnost."
Tiez si neviem predstavit, ako to chcu v praxi realizovat.
Akoze sa domnievaju, ze zahranicne SK to budu musiet respektovat (tento stupidny zakon) a vyhodia vsetkych hracov s ceskym pasom ?
Alebo je to len "bu-bu-bu" bez nejakeho realneho mozneho dosledku (pokuta, atd. ?) ?








Odpověď s citací