Ještě jedna věc - Napadlo někoho (spíš tedy ty hlavy pomazaný), že cizozemský hazard je zdaněn nepřímo? Vždyť motivací ke hře v cizině jsou jednak bonusy, jednak vyšší kurzy. Což znamená vyšší zisky hráče. A řekl bych, že tyto čisté peníze (t.j. nepošpiněné tvrdou a poctivou prací) se spíše utratí za nějaké kraviny typu chlast, kouření, serepetičky na auto, k PC. přítulce - tedy za věci na který zrovna není snížená sazba DPH....







Odpověď s citací