tak to se urcite nebude tykat pinnu a asie, tak budou hrat vsichni tam. a dvackarum je to jedno.Původně odeslal 1
tak to se urcite nebude tykat pinnu a asie, tak budou hrat vsichni tam. a dvackarum je to jedno.Původně odeslal 1
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |