Neuvěřitelné, poprosil bych jestli to někdo bude podrobně číst v angličtině, kdyby sem pak hodil resumé. Z toho co jsem četl mi přechází zrak, tuším že se to bude týkat především sázkových org. které odkupují a tím mají vyšší a jistější zisky, ale pokud si tohle dovolí , je jen otázkou času kdy zatočí se všemi.