Já to teď přečetl a jsem totálně confused, nemůžu se v tom vůbec zorientovat kolik se co kdy platí a zaco. O víkendu si to raději přečtu pořádně a v angličtině.

Sice moc BF nepoužívám, ale o co jim sakra jde, vždy? vždycky vydějí na tom jejich min. 2% poplatku, tak jim může být jedno, že sází kartely, arbeři a daviděnkova matka.

Jo a nevíte proč ten massion v burze krachl, podle mě burza musí generovat zisky už ze svojí podstaty?