Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: Sportingbet - soutez

 1. #1

  Sportingbet - soutez

  http://www.sportingbet.cz/t/promos/shoo ... l=rightNav
  PODMÍNKY ? Vystřelte si v Eurolize jeden milion eur

  1. Platí normální pravidla společnosti Sportingbet
  2. Výherci budou kontaktování e-mailem do 48 hodin a jejich uživatelské jméno bude uvedeno na stránkách.
  3. Společnost Sportingbet si vyhrazuje právo kdykoli a bez vysvětlení nebo upozornění zrušit/změnit podmínky této soutěže nebo soutěž ukončit.
  4. Této soutěže se nemohou zúčastnit následující osoby: (i) aktuální nebo bývalí profesionální nebo poloprofesionální basketbaloví hráči; (ii) hráč, který hrál v národní basketbalové lize nebo reprezentoval svoji zemi nebo oblast na jakékoli úrovni; (iii) aktuální nebo bývalí univerzitní basketbaloví hráči, kteří hráli na této úrovni během posledních pěti (5) let.
  5. Vybraný soutěžící si nemůže vybrat jinou osobu, která se zúčastní za něj.
  6. Společnost Sportingbet si vyhrazuje právo nepovolit účast v soutěži určitým držitelům účtů.
  7. Zaměstnanci společnosti Sportingbet PLC nebo jakékoli jiné společnosti, která je zapojena do soutěže, se nemohou účastnit.
  8. Účastí v soutěži zaručujete, že veškeré informace, které jste poskytli, jsou pravdivé, správné a úplné.
  9. Účastníci musejí být starší 18 let.
  10. Společnost Sportingbet je v této speciální akci jediným soudcem a její rozhodnutí bude konečné.
  to by me zajimalo jak bude kdo posuzovat, zda je ci byl hrac "poloprofesionalni", nebo kdo reprezentoval svoji "oblast", napriklad zakladni skolu ze
  Gambling feels like endless ejaculation

 2. #2
  http://www.sportingbet.cz/t/promos/riskfree-bet.aspx
  Tým Sportingbet hraje v každé hlavní evropské lize

  Konečně je tu zase fotbal! U příležitosti zahájení nové fotbalové sezóny Vám nabízíme možnost a vsadit si poprvé zcela bez rizika ? a to až do výše 1200 Kč. *
  Co je třeba udělat

  Stačí v srpnu nebo září vsadit alespoň 240 Kč (na libovolný zápas některé evropské ligy. Pokud při první sázce neuspějete, připíšeme Vám na účet sázku zdarma ve stejné výši (maximálně do 1200 Kč)*
  *Podmínky ? "Bezriziková sázková prémie"

  1. Tato nabídka je určena pouze zákazníkům, jejichž první sázka podaná v období od 1. srpna do 30. září nevyhraje.
  2. Uznány budou pouze sázky na evropské fotbalové zápasy.
  3. Minimální výše první neúspěšné sázky musí být 10 liber a kurz sázky musí být 1,5 nebo vyšší.
  4. Zákazníkům, kteří splní tyto podmínky, bude do 48 hodin zasláno oznámení o vyřízení jejich první sázky a připsání prémie na jejich účet.
  5. Maximální výše připsané prémie činí 1200 Kč a pro vsazení této prémie platí podmínka, že kurz musí být minimálně 2 nebo vyšší.
  6. Prémie nevyčerpané do 30. listopadu 2009 budou z účtu zákazníka strženy.
  7. Prémiové peníze si mohou hráči vybrat zasláním e-mailu na adresu [email protected], pokud splní sázkový požadavek.
  8. Společnost Interactive Sports (CI) Limited má právo zrušit tuto nabídku nebo změnit její podmínky kdykoliv a bez upozornění. Rovněž si vyhrazuje právo tuto prémii některým hráčům odepřít.
  9. Každý hráč, každá domácnost, účet či IP adresa mají nárok pouze na jednu tuto prémii. Společné sázení je zakázáno a hráči, který se pokusí zřídit si více účtů, nebude prémie připsána na žádný z nich.
  10. O této nabídce má právo rozhodovat pouze společnost Interactive Sports (CI) Limited a její rozhodnutí je konečné a závazné.
  11. Platí standardní pravidla společnosti Interactive Sports (CI) Limited.
  Gambling feels like endless ejaculation

 3. #3
  průběh výše zmíněné bonusové akce na sportingbetu,spíš pro pobavení

  Sent: 26 September 2008 00:31
  To: [email protected]
  Subject: bonus  Dobrý večer,  rozhodl jsem se využít propagační akce "Bezriziková sázková prémie" .Splnil jsem podmínky a bonus zatím nebyl na můj účet připsán.Můžete to prosím zkontrolovat?
  ------------------------------------------------------------------  Sent: Friday, September 26, 2008 1:31 PM
  Subject: RE: bonus  Vážený František,  Děkujeme Vám za účast v akci Bezriziková první sázka.  Bohužel nemůžeme na Vas ucet pripisat bonus.

  Naneštěstí nebyly splněny všechny podmínky. Rádi bychom vám připomněli podminku c. 8:  Společnost Interactive Sports (CI) Limited má právo zrušit tuto nabídku nebo změnit její podmínky kdykoliv a bez upozornění. Rovněž si vyhrazuje právo tuto prémii některým hráčům odepřít.

  S pozdravem,  Tým pro zákaznické bonusy
  -------------------------------------------------------------------------------------


  Sent: 26 September 2008 20:41
  To: [email protected]
  Subject: RE: bonus  Dobrý večer,  Z mé strany byly splněny všechny podmínky které jsem splnit měl a mohl.  Podmínka číslo 8 má dvě části.První je že tuto akci můžete zrušit a nebo změnit její podmínky,jelikož se na stránkách sportingbetu nachází stále reklamní banner a žádné upozornění na změnu podmínek jsem nenašel,předpokládám že pro můj případ platí druhá část tohoto pravidla : Rovněž si vyhrazuje právo tuto prémii některým hráčům odepřít.

  Byl bych velice rád,kdyby jste mi sdělili důvod,proč jsem bonus nemohl dostat a podle jakého klíče o tom sportingbet rozhoduje.Nejsem si vědom žádného přestupku proti pravidlům ani jiného problému.Pokud mě žádný důvod nesdělíte,budu to považovat za podvod na sázkaře,protože takovéto sdělení může obdržet prakticky každý kdo se Vaší promoakce zůčastní.  V tom případě bych považoval za nutné zveřejnit Váš postup a přístup k zákazníkovi na forech zaměřených na kurzové sázení u nás i zahraničí,jako varování ostatním sázejícím před lživou reklamou a zbytečnými komplikacemi.V současné době je naštěstí na trhu opravdu široký výběr sázkových kanceláří které si svých zákazníků váží a dodržují svoje sliby na svých reklamních akcích a byl bych rád aby mezi ně patřil i Sportingbet.  Předem děkuji za odpověď,případně za přehodnocení situace o přidělení mého bonusu  S pozdravem ...

  ------------------------------------------------------------------------------------
  Dobrý deň pán František,  Email, ktorí ste včera obdržali bol zadaný systémom. Po následnom obdržaní mailu, sme Váš učet preverili osobne a zhodnotili sme že ste stále kvalifikovaný obdrža? tento bonus. Spoločnos? SportingBet sa ospravedlňuje za zavádzajúce informácie a pravidlá na svojom webe. Vďaka vášmu názoru ste prispeli k tomu, že sa budú tieto pravidlá ďalej prehodnocova? a budeme sa znaži? ich čo najviac upresni?. Zároveň by som Vás chcela oznámi?, že sme stanovisko nezmenili kôli Vaším hrozbám, ale kôli Vašej loajalite a doterajšiemu prístupu k spoločnosti SportingBet.

  Za pochopenie ďakujeme a prajeme ve?a š?astia v ďalšom stávkovaní spolu s bonusom, ktorý bol úspešne pripísaný na Váš účet.  S pozdravom  Monika  Tým pre zákaznícke bonusy...


  ------------------------------------------------------------------------------------
  Alespon to nedí tak fádní jako všude jinde kde ty bonusy dávaj normálně
  Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

 4. #4
  S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit, rozmlouvat o právu a bezprávím se živit, nadávat na slávu a pro slávu se křivit.
  Nemíti skrupulí, když o náš prospěch běží, mít na rtech vyznání a pod jazykem hada, být silným po vůli a říkat, že nám leží na srdci poznání, a bát se říci zrada!

 5. #5
  tak to je dobry ,
  ja od nich taky chtel tento bonus, ale vzhledem k tomu , ze jsem mohl vsadit jenom za par drobnych, tak jsem jim napsal na support, zda by mi nemohli navysit limit na sazku a oni odpovedeli pravidlem cislo 8 ,ze stejne bonus nedostanu. Tak jsem hned udelal vyber a penize poslali behem hodiny zpatky na MB (bez poplatku za nevsazeni vkladu)

Podobná témata

 1. Soutěž k MS 2010
  By Gagin in forum Co se jinam nevešlo
  Odpovědí: 14
  Poslední příspěvek: 31.05.2010, 03:16
 2. Soutež o 300,-eur
  By sukares in forum Promo sekce
  Odpovědí: 2
  Poslední příspěvek: 17.01.2010, 14:18
 3. Soutěž EURO 2008
  By Gagin in forum Co se jinam nevešlo
  Odpovědí: 2
  Poslední příspěvek: 03.06.2008, 17:30
 4. MB soutěž o 5000 Eur
  By Gigi in forum Moneybookers
  Odpovědí: 0
  Poslední příspěvek: 16.05.2008, 13:29
 5. soutez
  By jantarek in forum Offtopic
  Odpovědí: 2
  Poslední příspěvek: 17.06.2006, 15:52

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete zasílat odpovědi
 • Nemůžete přikládat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-