Proč blbá poznámka? Určitě to někdo nevěděl a teď se mu to hodí.

Jinak v Montrealu se hrály moc hezké a poučné zápasy. Poučné myslím ve vztahu k Cincinnati, i když tam to bude ouplně naopak, jak to bývá. A ?těpánek se rozešel s Martinou, tak snad zase začne hrát trochu tenis. Aspoň v Montrealu to tak vypadalo.