Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 24

Téma: na bliti

Guest

na bliti

Tak jsem si chtel oprasit konto na Unibetu - neznal jsem username ani heslo - jen email. Musel sem vyklikat asi 5 formularu, aby mi ten jejich system vubec dovolil obnovit heslo. Nekde uprostred toho mi to vypsalo, ze ucet zablokovan. Napsal jsem email, at to odblokuji. Ale aktivacni emaily chodily dal a na ucet jsem se presto dostal. Uz trochu otraveny jsem si kartou nadotoval 250e. Poplatek 6.25e za vklad kartou uz me celkem nepotesil.

- Challneger v Neapolu za ubohych 10euro - 2 zapasy, celkovy kurz cca 4. Hlaska systemu - tiket predschvalen za 2e, zbytek by musel jit do schvalovani, chcete? davam ok - schavluje se asi 15 minut a zamitnuto
    - hokej MS B, Korea, under 6.5 - kurz 2.0 za 10euro - tiket predschlen za 1euro zbytek do schvalovani? davam ok, 20minut schvalovani a zamitnuto sazku za 10euro
    - hokej MS B, Spanelsko - kurz 12.5 za 10 euro - tiket predschvalen za 0.39euro, zbytek do schvalovani, 20 minut schvaluje a nabral

tak jsem to vybral pres MB, coz jim trvalo taky dlouho..

- bilanci tam mam cca kolem nuly, takze nechapu pointu

Tohle je vysmech a ne sazkovka

Administrator Avatar uživatele Orbital

Re: na bliti

po upgrade fora uz banner na mainpage mit nebudou, kdybych na to zapomnel, tak me prosim upozornete
    Gambling feels like endless ejaculation

Ac posledni dobou zastavam nazor, ze je alespon pro mne zbytecne psat na ruzna fora (ztrata casu), tak zde udelam vyjimku. Predem souhlasim s tim, ze pro mne je kazda sazkova kancelar, co limituje sve uspesne sazkare vzdy shit sazkovkou. Za dane situace to tedy v tomto pripade plati i pro Unibet. Ale s cim uz nesouhlasim je to, ze pokud nekdo zapomene sve prihlasovaci udaje, tak ze by nemel mit problemy, se prihlasit ke svemu uctu. Alespon pro mne je toto logicke a urcite to neplati nejen v pripade Unibetu, ale melo by to platit u vsech spolecnosti. Nakonec pokud nebudu znat sve prihlasovaci inicialy napriklad u Moneybookers, tak ne ze se tam neprihlasim, ale ten ucet mi i bude po nekolika neuspesich zablokovan. To same plati i v jakekoliv jine bance, kde svuj ucet ovladam napriklad pres internet. Co se tyka samotneho vyberu z Unibetu, tak alespon ja zatim nikdy nemel zde problem, aby mi penize byly pripsany na muj ucet u Moneybookers behem nekolika hodin, rozhodne tedy mnohem rychleji, nez mi prevede me finance napriklad Tipsport bankovnim prevodem. Jeste takovou perlicku na zaver. Vcera jsem sazel svuj cely financni zustatek u Tipsportu (nechtelo se mi to vybirat, nakonec se jednalo jen 1000kc) na zapas ceske fotbalove ligy mezi muzstvy Hradec Kralove-Zbrojovka Brno v kursu 2,10 na vyhru domacich. Ac mi sazka byla nakonec prijata, tak mi presto sla za "masakr" vklad na schvaleni. Na to ze mi v Tipsportu nebyla prijata sazka na strelce golu za mnou avizovany vklad, jsem zde na foru jiz drive upozornil v jine sekci. Tudiz ne jen Unibet ma nizke limity na ruzne sazkove udalosti.

Moderator

nic nove. dostal si kedysi asi 1% limit. ja mam uy na troch uctoch

gambler

Smigi má pravdu, je to vždy na rozhodnutí SK, zda, jak a koho bude limitovat. Dělají to tak všechny sázkovky a vybírat, která je z nich větší shit je téměř nemožné.

Osobně mám Unibet rád, ač mám u nich limit, tak mě občas nechají vsadit i větší částku (jde na schválení, ale občas schválí), což oproti Bwin, sportingbetu či Expektu, kde mi vezmou sázku za max $5, skutečně královské chování. Pořád tvrdím, že oproti ostatním evropským shitům je to nejférovější SK.

Nehledě na to, že z evropských sázkovek jede nejvyšší kurzovou hladinu v livku. Ovšem jejich livko je celkem specifické, každým pohybem kurzu se maže limit na sázku, takže se dá prosázet celkem hodně i v případě, že máš limit. Na druhou stranu - to jejich flashové livko je mi schopné vytížit 4jádrový 3.5Ghz procesor na 100% (ano, je to dané příšernou nenažraností Flashe, ale i tak...)

zakládám sázkovku

divný no,mám tam účty kde jsem v plusu a ty částky jsou 6 místný v kč a přes den mě schválí skoro všechno,samozřejmě v noci bez šance a limit na livko je taky malej,ale vzhledem k tomu,že jako jediný nabízí sázet na gam v jeho průbehu,se tam dá pořád něco vydolovat,platby max 6 h kdykoli na mb,bonusy skoro každej víkend,asi si jim něco proved gugo,ale nenapadá mě co,arboval jsem tam kdysi a to jim taky nevadilo,asi nejvíc budou náchylný na americký sporty bych řek.
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

homepage: Neteller

uhňibet je přeci jednička
    tady se to píše prosím: http://www.unibetportal.cz/cz/sazky/

homepage: Neteller

Unibet jsem zacal vyuzivat az posledni 2-3 měsice a neni to nic světoborneho....2 sazky z 10 me nechaji vsadit za to co chci,ve schvaleni jsem uspel asi 1 z 5 pokusu takže už jen vsadim co mi dovoli a zbytek podam jinde...Pokud ovšem přidavam bankeře limit se zvyšuje ale ne v obrovskych častkach ale řadech 100 korun tudiž tiket s 5 bankeri se mi podavat nechce.Idealni pro začinajici sazkaře.Myslim,že vše je ale zavisle na tom co člověk sazi a jak takže u každeho to bude jine.

Moderator

no dnes som chcel nieco dozvediet a pisal som na madarsky support. Dostal som odpoved ze chlap cely tyzden je na dovolenke takze odpoved pride az buduci tyzden. myslim si ze to ani rekreacne Sk nemoze dovolit...

už nemám přítelkyni...

Citace Původně odeslal Orbital
    po upgrade fora uz banner na mainpage mit nebudou, kdybych na to zapomnel, tak me prosim upozornete
    UN se v poslední době opravdu hodně zhoršil a nad limit neschválí snad skoro nic. Asi jim to ocenění za rok 2009 stouplo až moc do hlavy. Já mám zase opačnou zkušenost s EX, kde již několik roků limit nemám. Ale je dobré si takové účty "chránit rozumnými vklady", protože dostat limit není problém po jedné sázce, či po jednom vysokém arbu.

Tak jsem si dnes chtel vsadit na zapas challengeru v Dortmundu L. Mayer- Zeballos 1 v kursu 2,33. Limit na ten zapas jsem tam mel nejakych 80 euro, jelikoz jsem to chtel vsadit za o neco vice nez byl limit, tak jsem to poslal na schvaleni. Sazka mi nakonec byla prijata za neskutecnych 20 euro (ani ne za ten limit ktery tam predtim byl) a nasledne kurs ihned snizen na 2,20 (prakticky totozny s konkurenci). "Opravdu slušnej oddíl" ten Unibet je. Ted se uz jenom nemuzu dockat, az je zde nekdo bude zase vychvalovat, jaka je to vyborna rekreacni sazkovka.

Mel bych takovy mensi dotaz na nekoho kdo ma ucet u teto spolecnosti. V jakem kursu na Mayera je vam po prihlaseni nabizen tento zapas.

gambler

2,33

Citace Původně odeslal cha cha
    2,33
    a kliknul jsi na ten kurs, jako kdyz to chces vsadit a nebo jsi se jen dival na nabidku.

gambler

A, pardon. Dobrá připomínka.
    Na lístku už se zobrazí 2,2.

Zřejmě nějaká novinka. Divil jsem se tomu už včera.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Tags for this Thread

Pravidla přispívání