Stránka 6 z 9 PrvníPrvní 123456789 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 76 až 90 z 131
Like Tree2JENDRULŮ

Téma: Interwetten

 1. #76
  už nemám přítelkyni...
  Založen
  02.06.2011
  Příspěvky
  292

  Re: Interwetten

  Ano, každý má jiný vzorek. Nemůžeme přece u toho sedět 24 hodin denně. Jsou arby, které jsou veřejně přístupné a může je vidět každý. Potom je také pár arbů „skrytých“, které si může najít každý sám a také jsou arby v live sázkách. Nejlepší je použití vzorků ze všech těchto tří skupin. Pro jednoduchost si vezměme pouze arby IW/PN. Denně se jich dá najít v průměru 15-20 (třeba i více). Vezmu těch 15 a kdyby jsi sázel 300 dní v roce, tak máš již vzorek 4.500 a na IW protočených 4.500.000,- Kč při limitovaném vkladu např. 1.000,- . (ano u live 1.250,- , můžeš mít třeba více IP adres, kdy to může být více, ale to nyní neřeším). Vezmu např., že průměrný arb IW/PN bude dělat 2%. (zjednodušeně 2,04/2,04,v reálu je to jinak). Máš několik možností. Každou věc budeš v takovém případě vsázet pouze na IW a na PN se vykašleš. Říkáš, že jsi v zisku. Dobrá, třeba budeš mít z toho dlouhodobý zisk 1,5 % (to je hezké). Takže v daném případě 67.500,- Kč. Pokud budeš sázet arb IW/PN současně při rovnoměrném rozložení zisku, je otázkou zda částky 67.500, dosáhneš, protože větší část arbů je na IW hluboce pod 2,00 a jsi u nich limitován vkladem (takže při arbu na PN vkládáš v průměru nižší částku než u IW). A potom je třetí možnost, hrát tyhle arbové kursy pouze na straně PN. Nejsi zde tak drasticky limitován jako u IW, můžeš tudíž použít vyšší vklady a máš MM. Při dlouhodobém zisku „pouhých“ 0,5% se můžeš dostat na daleko vyšší částku než 67.500,-Kč. A nebo můžeš jít čtvrtou cestou a arbovat a zisk si různě rozkládat mezi obě strany různě, podle toho, která se Ti více zamlouvá, při zabezpečení neprohry na straně druhé. Neříkej mi, že Ti to vychází dlouhodobě třeba IW +3% / PN -1%. Tomu nevěřím.
  A u IW jsou přece jen většinově zastoupené ty nižší kursy. To byl jen v kostce příklad arbů IW/PN.
  Uf, nikdy jsem neuměl vysvětlovat.

 2. #77
  gambler
  Založen
  14.06.2010
  Příspěvky
  428

  Re: Interwetten

  To už tak holt bývá, že největší hodnota je tam, co se dá nejmíň vsadit.

  Já bohužel nemám sílu na to, abych zpětně dopočítal roi na tomhle Interwettenu. Ale řekl bych, že to 1,5% je moc nízko.

  Každopádně, tenhle model, kde hodnota na pinny (oxymoron? : -)) se hledá tak, že jsou v arbu s jednou ze sázkovek s tragickou reakcí na pohyb, mi přijde proti přírodě, jestli mi rozumíš.
  Materiál na to, abych to vyvrátil samozřejmě ale nasbíranej nemám.

 3. #78
  už nemám přítelkyni...
  Založen
  02.06.2011
  Příspěvky
  292

  Re: Interwetten

  Proč ti to připadá špatné „jít proti přírodě“. Dle mého hodnota je mnohdy tam, kde to lidé nejméně čekají. Franta prohlásil, že jsem na jiné vlně než vy. Díky za to. Však je to v pořádku. Každý jsme nenapodobitelná, jedinečná osobnost. Na jednu stranu kritizujete, že není dobré sázet jako stádo, ale když je někdo na jiné vlně než většina tohoto fóra, tak je to špatně?
  Uděláte si závěry a radíte mladým nezkušeným hráčům „Nesázejte nízké kursy, nedá se na nich dlouhodobě vydělávat“, „Hledejte hodnotu“, „Sázejte v danou chvíli nejvyšší možné kursy na trhu.“
  Souhlasím se vším, i když někdy i velice nízké kursy mohou být zajímavé. Pokud udělám na zápas SVK-AND (1.pol.) tip 10 díky „cross market“ kurs 1,10 když není u nikoho na tento dvojtip ani 1,01 !!! a kursy na AND jsou až někde kolem 35,00-40,00, tak já prostě tu hodnotu vidím v 1,10 (nebudu tendenčně říkat, že vyšší hodnota je na té kursově vysoké remíze) aťse to komu líbí nebo ne. Nikdy nedosáhnu úrovně Orbitalů, Frantů a i jiných z tohoto fóra. Ať již se to týká výše vkladů, zápalu do sázení, či kvality písemného projevu. Ani jsem nikdy neměl takové ambice.
  Vždy jsem ty vaše příspěvky doslova hltal a vždy jsem se těšil na další a další. A bude to tak i do budoucna. Většina vašich příspěvků měla skutečně obrovskou informační hodnotu a jste lidé na správném místě.
  Mnoha lidem jste poradili a ještě mnoha dalším radit budete.
  Ale vraťme se k IW. Je tak velká hodnota na jejich arbech nebo není ? Shodli jsme se na tom, že převážná většina jejich arbů je pod úrovní 2,00, mnohdy výrazně (1,30 1,40 1,50 není výjimkou). Jak víme, vklady jsou u IW již několik sezón konstantní (max 1.250,-). Myslím, že nic nebrání mít u nich třeba 4 účty (jiné IP atd.), potom můžeme počítat i s vkladem cca 5.000,-. Pro někoho částka nepodstatná, pro některé třeba dostatečná. Výhoda u IW ja ta, že víme již několik let, za kolik nás sázet nechají a ty limity nejdou již dolů (zatím). Takže zde mohou společnosti typu BET 365, Unibet, či prapodivný Betsson, které mají na sázkaři dokonce reklamu, vycházet s množstvím povoleného vkladu v porovnání s IW , daleko tragičtěji. Viděli jsme, za kolik lze vsadit maximálně u BET 365 zápas TUN-Čad.
  Další výhodou IW je skutečnost, že jejich arby vydrží poměrně dlouhou dobu a nemění se okamžitě v porovnání s jinými rekre sázkovkami.
  Jak vzniká většina arbů u IW ?
  Zhruba několik dnů před utkáním je zápas „zakonzervován v nějakých lajnách“ (nehovořím o situaci, kdy přijde info o zraněných nebo jde o specifické postavení v tabulce ke konci ligy, o zvýšenou motivaci atd.). Je to ta většina favoritů. To jsou ty Manchestery, Chelsey, Dortmundy, Barcy venku a jim podobní doma i venku, relativní favorité u domácích týmů, zápasy proti týmům, kterým „o nic nejde“ jako např. Arles atd. atd.
  Co se stane ? V den zápas masy lidí začnou sázet většinově tzv. favority, i když je otázka zda mají tyhle kursy počáteční hodnotu (převážně vůbec ne). Díky objemům sázek posunou kursy na favorita ještě více dolů. Prostě masy si vsadí Bayern venku při vyšším kursu než doma a většinou se ani nezaobírají otázkou proti komu ten Bayern vlastně hraje. Jak říkám u favoritů dojde k pohybu směrem dolů a zákonitě na dogy směrem opačným. Naprostá většina dalších rekre sázkovek z obavy před arbováním snižuje kursy, aniž by se u nich tyhle arby masově sázely. Proto v té době nedochází u profi sázkovek k protipohybu kursů na outsidery směrem dolů.
  A v té chvíli nám vyskočí arb u IW. Ale nyní se zabývejme otázkou, zda tyhle kursy na favority nejsou vlastně od prvopočátku podhodnocené !!!! Poté na profisázkovkách nastává opět doba, kdy kursy na dogy se korigují a o něco se sníží, protože řadě hráčů se zdají již tyhle kursy naopak neúměrně vysoké.
  Podobná situace je na under/over u běžných i live sázek.
  Sám Orbi přišel kdysi s teorií, že masy sází před zápasem raději overy, kdežto v průběhu zápasů mají v oblibě undery. A jsme opět u toho. Relativně nízký kurs na over je před zápasem stlačován ještě více dolů a na IW vyskakuje arb. U live je to podobné s undery.

  Příklad za včerejška: arb BRA-ROM -2,5g/+2,5g (2,95 PN / 1,60 IW). Masy sází over, je to přece přátelák a hraje BRA, bude padat hodně gólů. Máme tu arb přes 3,7 %. Zajímavé je, že delší dobu, než pár minut. Takže nejsme tlačeni tolik časem a můžeme zjistit, kde je hodnota. Někde být musí, když zde máme arb 3,7 %. Je na straně A, na straně B nebo je hodnota na obou stranách ? Pojem o hodnotě po nějaké době vzal za své, protože over na IW spadl na 1,50. A zase arb, protože under vyšplhal přes 3. Není zase tak podstatné, že zápas skončil 1:0 a úspěch slavili Ti, kteří se přiklonili k teorii, že BRA je v posledních letech mnohdy impotentní střílet mnoho gólů a že ROM jsou vyhlášení betonáři. Jde o to vysledovat, kdy a proč k Těmto pohybům dochází.

  Pokud včera vsadil „cha cha“ na over BRA-RUM, over NOR-LTU, na RUS-CMR 1, tak na tyto věci prohrál, aby vyhrál na zápasech USA-CAN, Panama –Guadaloupe a dalších a dalších nízkých kursech.
  Neříkám to, abych sledoval, zda byl po včerejšku v plusu nebo v mínusu, to není podstatné, protože to nemá vypovídací hodnotu.
  Spíše pokládám otázku, zda si opravdu myslíte, že value je v těchto případech na straně nízkých kursů IW, když tvrdíte, že sázet dlouhodobě nízké kursy nemá cenu, že jo Franto.

  Zvláštní případ byl včera zápas RUS-CMR (přátelák skoro bez diváků v Rakousku). Zde došlo zrovna k situaci, kdy byl arb na IW v kursu vyšším, než 2,00 konkrétně 2,10 na výhru RUS. U PN se dostal v téhle chvíli dvojtip 02 na kurs 2,00 (asijský handicap +0,5 byl 1,99). Po určité době došlo k pohybu na IW dolů a AH+0,5 na PN šel taktéž dolů na cca 1,94-1,95. Opět není důležité jak zápas skončil, ale zeptám se, nepřipadá Vám kurs 2,00 na neprohru CMR více než zajímavý, když máte v té chvíli na RUS 2,10 ? Kde vidíte tu hodnotu ?
  Stále se pohybujeme pouze v arbech, tak někde ta hodnota být musí.
  Orbi hezky napsal, že na PN není value, že 10x si myslel, že ano a že 11x, že ne. To je moc hezké. Tak když není na PN, tak musí být zákonitě na IW v těchto arbových případech. Takže drobní sázkaři a „cha cha“ sázejte tyhle věci jednostraně na IW, když není value na PN a budete v plusu, i když třeba mírném.
  Ale na PN máme v těchto případech daleko více možností, pokud se to alespoň blíží té 0. Máme přece MM a na PN nejsme tak limitováni, takže mohu sázet ve vyšších částkách než na IW. Můžu na PN začínat na sázkách 0,25% banku, pokud budu v červených číslech, mohu přejít časem na 0,5 % , pokud to sériií podobných sázek neobrátím, tak při případném dalším propadu mohu jít na 1 %. Ne více.
  Navíc mohu selektovat pouze ty arbové zápasy, ve kterých hodnotu tuším.
  Prostě jsem ve fázi, kdy se mi zdá mnohdy zbytečné sázet arby na obě strany. Nejde jen samozřejmě o arby na IW/PN, ale o celé spektrum společností proti třeba PN a jiným sázkovkám s vyššími limity.

 4. #79
  už nemám přítelkyni...
  Založen
  02.06.2011
  Příspěvky
  292

  Re: Interwetten

  Záhadně se to nedostalo na první stranu témat, proto zkouším znovu.

 5. #80
  gambler
  Založen
  14.06.2010
  Příspěvky
  428

  Re: Interwetten

  Samozřejmě, že ten over za 1,6 jsem měl.

  A vůbec mám pěknou červenou sérii za těch pár dní, co si tu píšem.

 6. #81
  linesmaker Avatar uživatele alkoholik
  Založen
  18.04.2010
  Bydliště
  Olomouc
  Příspěvky
  948

  Re: Interwetten

  Jak sem zjistil a aj sem se tady docetl, tak to na interwetten celkem hroti s overovanim identity ze? Chcou po me obcanku, ridicak a naky dokument nebo fakturu (ucet za plyn, za vodu, vypis z banky, nebo neco takovyho) ale tahle vec je prave problem, protoze nesmi byt starsi jak 3 mesice. Mne za posledni 3 mesice zadna faktura nebo neco neprisla, tak jak to mam stim overenim udelat? Nemate nekdo nakou fintu?
  Fandit srdcem, sázet rozumem

 7. #82
  gambler Avatar uživatele mike
  Založen
  03.04.2009
  Příspěvky
  765

  Re: Interwetten

  Dobré finty jsou Fireworks, Gimp, Photoshop...
  Jak uspět v sázení? Jednoduše! Následujícím činnostem se věnujte přibližně v tomto poměru:
  Proste, a bude vám dáno 1%
  Hledejte, a naleznete 90%
  Tlučte, a bude vám otevřeno 9%

 8. #83
  linesmaker Avatar uživatele alkoholik
  Založen
  18.04.2010
  Bydliště
  Olomouc
  Příspěvky
  948

  Re: Interwetten

  Jj, o tehle finte sem uz taky premyslel stejne nechapu proc potrebujou fakturu...
  Fandit srdcem, sázet rozumem

 9. #84

  Založen
  21.11.2010
  Bydliště
  Johannesburg
  Příspěvky
  864

  Re: Interwetten

  Citace Původně odeslal serif
  Jj, o tehle finte sem uz taky premyslel stejne nechapu proc potrebujou fakturu...
  tak pokud staci vypis z uctu, tak jim posli vypis z banky. pokud ti nechodi klasicky postou a mas pristup na ucet na netu, coz mas asi urcite, tak stranku zkopiruj do meilu a posli. tak sem to delal ja jednou a vpoho, ale u jiny sk.

 10. #85
  už nemám přítelkyni...
  Založen
  13.03.2009
  Příspěvky
  354

  Re: Interwetten

  To po mě na druhou identitu taky chtěli a nic jsem neměl, tak jsem se zaregistroval na Mironetu pod jinou identitou, koupil balíček DVD a nechal si vytisknout fakturu s tím správným jménem a adresou. (samozřejmě osobní odběr)
  A vložil jsem tam asi 5 tisíc a vybíral asi 40, limitovali mě pořád stejně jako na začátku, i když jsem tam sázel jen věci, který byly ve výrazným arbu.

 11. #86
  gambler
  Založen
  30.01.2008
  Příspěvky
  714

  Re: Interwetten

  Citace Původně odeslal serif
  Jj, o tehle finte sem uz taky premyslel stejne nechapu proc potrebujou fakturu...
  Tak tu fakturu chtějí kvůli ověřění adresy..

 12. #87
  linesmaker Avatar uživatele alkoholik
  Založen
  18.04.2010
  Bydliště
  Olomouc
  Příspěvky
  948

  Re: Interwetten

  Tos nakonec sem jim poslal obcanku a naky papir co sem mel z autoskoly na kterym bylo moje jmeno a adresa. Napsali me, ze chcou este zadni stranu obcanky (chapete co na ni vyctou? ) a vypis z uctu, tak sem jim poslal tu zadni stranu obcanky, udelal screen vypisu z uctu v internetovym bankovnictvni jak rikal michal a uz me napsali, ze muzu vybirat. Schvalili me to do par hodit a to aj kdyz je vikend, takze rychlost me prijemne prekvapila.
  Fandit srdcem, sázet rozumem

 13. #88
  Avatar uživatele Trexi
  Založen
  12.10.2009
  Příspěvky
  295

  Re: Interwetten

  Vyčtou na ní adresu. Jak už tu někdo psal tak je nejlepší na dokumentech měnit jen datum nebo i adresu v photoshopu. Zatím mi to vždy prošlo.

  Nejhorší ověřování má betfair tam musíš rukou pod každou kopii napsat prohlášeni, že kopie dokumentu byla pořízena z originálu a pak si vymyslet jméno a vybrat povolání typu právník,fízl učitel a to celé vlastnoručně podepsat nebo být poctivec a shánět blázna, který to podepíše.

 14. #89
  už nemám přítelkyni...
  Založen
  13.03.2009
  Příspěvky
  354

  Re: Interwetten

  Jaký tam máš limity?
  Měl jsem nejvíc asi 1.500,- CZK (možná jen 1.250) a pak se to plynule snižovalo po 250,- CZK.
  Na najvětší ligy, ligu mistrů, repre a podobně bylo nejvíc a u menších lig bylo méně. Na českou bylo asi 750? Už si přesně nepamatuju.

  Hlavně mě vadí, že nejde změnit měna na účtu.

 15. #90
  linesmaker Avatar uživatele alkoholik
  Založen
  18.04.2010
  Bydliště
  Olomouc
  Příspěvky
  948

  Re: Interwetten

  trexi - a jo na te druhe strane je fakt adresa, sem myslel, ze je vepredu

  Na zacatku nevim kolik tam byly limity, ale stacilo mi to na to abych si vsadil za castky za kery sazim. Ale asi po 3 dnech uz me tam dali limity od 20 dolaru na nasu gambrinus ligu po nakych 50 dolaru co me myslim nechali vsadit evropskou ligu a naky tenis. Ale za vic jak 50 dolaru si tam uz nevsadim, coz je dost na hovno. Ja si tam jen dotocim bonus a vyberu to ztama asi vsechno, protoze arbovat po 20-50 dolarech neni nic moc. I kdyz tedka nedavno sem chtel davat zapas myslim naky tenis a nechali by me vsadit za 100 dolaru, tak mozna nekdy udelajou vyjmku nebo co...
  Fandit srdcem, sázet rozumem

Podobná témata

 1. Interwetten končí ?
  By Gigi in forum Sázkové kanceláře pro rekreační sázkaře
  Odpovědí: 25
  Poslední příspěvek: 10.11.2010, 16:24
 2. Interwetten
  By 1 in forum Sázkové kanceláře pro rekreační sázkaře
  Odpovědí: 3
  Poslední příspěvek: 12.11.2009, 13:34
 3. interwetten a moneybookers
  By Sklipkan in forum Sázkové kanceláře pro rekreační sázkaře
  Odpovědí: 2
  Poslední příspěvek: 11.12.2006, 12:44

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete zasílat odpovědi
 • Nemůžete přikládat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-
20.02. 08:25 FAQ ohledně plateb - (chrtba.com)
19.02. 11:55 Aktuálne bugy hračky - (chrtba.com)
12.02. 12:41 Jukebox - (chrtba.com)
10.02. 15:45 BetFair zažádá v ČR o licenci? - (chrtba.com)
04.02. 04:48 Na jakém levelu v obchodování se nacházíte? - (chrtba.com)
23.01. 05:59 Software na trading - (chrtba.com)
05.01. 17:13 over strategie s 97% úspěšnosti. - (chrtba.com)
31.12. 14:36 Trading, cas a profit - (chrtba.com)
29.12. 19:14 Výběr z betfairu - (chrtba.com)
24.12. 08:48 Skrill MasterCard - (chrtba.com)
23.12. 21:35 jaká je to pravděpodobnost? - (chrtba.com)
23.12. 19:39 nefunguju zvuky v Hracke - (chrtba.com)
21.12. 23:07 Geeks Toy - (chrtba.com)
17.12. 00:35 Šipky - (chrtba.com)
09.12. 11:45 Blokovanie webov - (chrtba.com)
02.12. 20:42 Scalping koňských dostihů - (chrtba.com)
30.11. 18:03 money management pri futbal tradingu - (chrtba.com)
22.11. 19:23 Filmbox - (chrtba.com)
18.11. 08:14 Výpadky Betfair API - (chrtba.com)
02.11. 08:50 Ako von z tohto zacarovaneho kruhu :) - (chrtba.com)
09.09. 20:19 "Program AGT Pro.exe přestal pracovat." - (chrtba.com)
05.09. 18:16 Automatické podání sázek - (chrtba.com)
01.09. 10:06 Betfair problém s přihlášením - (chrtba.com)
01.09. 09:49 z 1000€ milionářem - (chrtba.com)
29.08. 14:16 Courtsiding...?Je to vobec mozne/rentabilne? - (chrtba.com)
20.08. 21:29 bookmaker - (chrtba.com)
10.08. 11:51 Loterijní zákon (opět) - (chrtba.com)
01.08. 11:25 VIDEOBOX - (chrtba.com)
29.07. 19:48 Windows 10 - (chrtba.com)
26.07. 05:32 Datová úložiště (Torrents) - (chrtba.com)