Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 23 z 23
Like Tree8JENDRULŮ

Téma: Bet-at-home a jejich VOP(Vyloučení a omezení odpovědnosti)

Administrator Avatar uživatele Orbital
    Citace Původně odeslal biroke Zobrazit příspěvek
    V cem je ta rada dobre minena? Ze jsem tam vsadil 1.ruskou fotbalovou ligu za 15000kc a potom jsem tam nemohl uzavrit sazku ani za 2000-3000kc. Paradoxne mi ve finale dost pomohlo, ze jsem jim napsal, ze ten jejich bonus nechci a ze chci jen to co jsem vyhral. Po tomto emailu mi totiz vzali dalsi dve sazky v hodnote xxxxx a i diky temto sazkam se mi tam nakonec podarilo ten bonus protocit. Jinak bych ho tam protacel mozna jeste dneska a to uz je minimalne nejaky 3-4 roky co tam vubec nesazim. Opravdu nema cenu cokoliv sem psat. Ja osobne u BAH uz asi nikdy sazet nebudu a ani mi to nikterak nemrzi. Proto preji vsem, at se tam kazdymu dari ten jejich bonus protacet. Ja ho klidne ozelim a s radosti ozelim i cely BAH.
    Ano ta rada je, ze maxovat prales v kombinaci s neprotocenym bonusem na sazkovce, ktera je divna, je proste neco, co nese hodne velky risk a kdyz to praskne, tak nema smysl se rozcilovat. Aspon z tvyho projevu tu jde paradoxne vetsi nasranost nez z karasova, ale treba je to nejaka chyba v komunikaci.

Stejna zakladni informace se da podat ruznymi zpusoby. Kdyz se zachovas nekde blbe a napises udelal jsem to jako blbec, tak ti tu nikdo psat nebude, ze ses blbec. Ale kdyz tuhle podstatnou cast vynechas, tak ji holt nekdo doplni. Je to vlastne projev velke lasky.

Jeste jednou sem napis, ze nic psat nebudes a budes to mit garantovany. Nejak starnu a uz na tyhle hry s kufrem prichystanym u dveri, kterej ma za cil si vydupat neco, co vlastne neni jasny co a jak se toho ma docilit, nemam. Respektive: byl jsem blbec, kdyz jsem na ne driv pristupoval.
    Naposledy upravil Orbital; 14.10.2015 v 13:47.
    Yuko a Vidas_Robadas to jendrulují.
    Gambling feels like endless ejaculation

bonushunter
    Tak jo pokud 1.ruska fotbalova liga je prales, tak klidne muzes splnit svou garanci. Ja se z toho s prominutim rozhodne neposeru. Me totiz tyto stranky nezivi a ani zivit nebudou. V tomto smeru mi je tedy jedno jestli nekdy sem jeste neco napisu nebo nenapisu. Jsou lidi co sazi bezne za tuto mnou zverejnenou castku a sazi jeste i za vic. Nakonec ty co sem drive prispivali a byli prinosem techto stranek, tak ty uz tady stejne nejsou, jelikoz si spoustu z nich diky sve jesitnosti povyhazoval. Tesilo mne.

No prave ses tak nejak posral no. Vytahovani tiketu, to tu uz dlouho nebylo. Prvni ruska liga u bah je prales jak vysitej, zvlast v tyhle castce (ktera je jinak samozrejme smesna, abych ti cvrnk do pindika) a pri okolnosti, ze b-a-h vubec nebere Rusaky. Jak tak koukam do affilu a agreguju si data v hlave, tak 500E sazky dela mozna do 2% lidi, v Evrope to bude asi ejste min, po zalozeni uctu, kdyz to neni po nejakym lucky shotu, to bude jeste min. Tudiz 500E sazka je na rekreacni sazkovce vzdycky dost bodu podezrelosti. Pridej si k tomu Ruskej prales a fakt, ze se to sazi s bonusem. A vyjde ti to, co ti napsal Karas.

Sbohem.

Dejte mu nejakej admin ban prosimvas. Moje jesitnost dnes nezna mezi. Uz leta cekam na toho antisazkare.net (nebo antiorbitala.net?), kde se sejdou vsechna sazkarska esa a ukazou mi jak se ma delat to spravny sazkarsky forum, kde se sharuji informace a vytahujou tikety (tj. kazdej napise tu castku za jakou sazi a pak zcela logicky kdo sazi za vic ma pravdu). Taky se tam vyhazujou lidi ze sazkovek, admini a modi jsou roboti, funguji tam registrace a rss, sazkovky jsou svine, bezny sazkare nikdo nepotrebuje atd. Zas to mam kurva zalozit ja????

cože je to "lay"?
    Citace Původně odeslal biroke Zobrazit příspěvek
    Nakonec ty co sem drive prispivali a byli prinosem techto stranek, tak ty uz tady stejne nejsou, jelikoz si spoustu z nich diky sve jesitnosti povyhazoval. Tesilo mne.
    Aspoň niečo si pochopil.

Prave jsem dostal ban na Fitbit foru. Proc to pisu. Za ty fitbit sracicky sem utratil par set dolaru a stejne jsem dostal ban a to tim stylem, ze jsem velmi slusne psal, ze jim neco nefunguje. Neco, za co jsem si zaplatil. Neco, co popiraji dokola a jako spravnej startup si razi cestu vytvarenim uplne iluzorni reality. Je to jejich byznys, budiz. Kazdopadne je to svet v jakym zijem, zvykejte si.

Ale v tom svete ziju i ja a fakt je naprosto stupidni si myslet, ze zrovna Vam - osvicenemu zneuznanemu sazkarskemu geniovi, jehoz nazory povazuju za debilni, tady budu bez komentare nechavat prostor. Svet se definitivne zvrhava v souboj hrube sily. Nelibi se mi to samozrejme, ale hipisacky tady s vencem pampelisek na hlave poskakovat nebudu, protoze bych se na to po 5 minutach vysral. A musim vydrzet jeste cca 50 let.
    sikulam a Yuko to jendrulují.

homepage: Neteller Avatar uživatele sikulam
    "Miroslav, na bet-at-home.com od dnes platí heslo: „Kto správne kombinuje, profituje!“ Pretože ak sa Vám do 22. novembra podarí podať desať správnych kombi stávok s 10 tipmi, dostanete od nás ako prémiu navyše stávkovú poukážku v hodnote 1.000 EUR. "
    1. Prihláste sa a vyberte si desať obľúbených stávok (minimálny kurz 1,25)
    2. Na stávkovom lístku kliknite na „Kombi“
    3. Potvrďte vklad -> ďalej -> uzavrieť stávku

dostal to ešte niekto? Došlo mi to iba mailom na ich stránke nie je o tom ani zmienka.
    Aby som nezabudol minimálny vklad 1€ ???

gambler
    Dneska si řekli při větším výběru o kopii občanky. Účet už byl ověřen před lety.
    Poslal jsem, a výběr proběh v pořádku. Celá komunikace se odehrála po mailu, v řádech minut.

Nemám z nich dobrý pocit. Zejména kvůli té jejich kamikaze bonusové politice.
    Ale opakovaně mě přesvědčují, že se asi pletu.

Moderator Avatar uživatele karas45
    Naprosto běžný postup, už hodně dlouho.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12

Pravidla přispívání