Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 23
Like Tree8JENDRULŮ

Téma: Bet-at-home a jejich VOP(Vyloučení a omezení odpovědnosti)

cože je to "lay"? Avatar uživatele Vidas_Robadas

Bet-at-home a jejich VOP(Vyloučení a omezení odpovědnosti)

Šáhnul jsem na Bet-at-home(BAH) po jejich 50% bonusu na 5K někdy v polovině srpna(10K+5K=60K rollover/90dní).
    Protáčel jsem to celkem v poklidu v live sekci, umím tam najít hodnotné kursy narozdíl od předzápasových kursů. Zbývá mi ještě necelých 40 dní na dokončení rolloveru ale protočeno jsem měl ke včerejšímu dni již přes 50K.

Vyhlídnul jsem si tenisový zápas Dutra Silvy s Pedrem Sorgim po 1. setu(6-4). Uklízel se kurt a tak jsem měl čas věc zhodnotit a vsadil jsem over 7,5 gemů ve druhém setu s kursem 1,95 za 2K(tato sázka se mi nezapočítavala do rolloveru). Po krátkém průběhu to vypadalo že dostane Sorgi kanára a tak jsem trochu zagemblil a vsadil o 7 minut později under 6,5 gemů s kursem 3,05 za 1K. Nakonec rozhodující gem otočil z 0-40 a dostal druhý set alespoň na 6-2, což bylo v tu chvíli k mé spokojenosti. Ovšem do té doby než přišlo vyhodnocení obou sázek - under 6,5 gemů KO, over 7,5 gemů VOID.

Tak jsem napsal na českou podporu:

Kód:
    Děkujeme za Vaši zprávu!
    Naši pracovníci zpracují Vaši otázku a odpovědí Vám v co nejkratší možné době.

Dobrý večer, mám dotaz ohledně mého sázkového tiketu podaný v sekci [replacer_a] sázení. Jedná se o tiket č. xxx podaný před druhým setem na sázku č. 26226091 (počet gemů ve 2. setu na over 7,5 gemů). Podal jsem ještě jeden tiket na počet gemů ve 2. setu na under 6,5 gemů a ten byl vyhodnocen správně dle výsledku jako proherní. Výsledek druhého setu skončil 6-2, chtěl bych se zeptat, proč je sázka na 7,5 gemů vyhodnocena kursem 1 a ne jako výherní? Děkuji xxx xxx
    S přáním příjemného dne

Váš tým bet-at-home.com
    Pak mi přišel ještě jeden email, že tam česká podpora již není a jelikož jsem byl už na cestě do postele, na anglickou jsem už nepsal.

Ráno odpověď:
    Kód:
    Dobrý den xxx,
    děkujeme Vám, že jste se s námi spojil a zároveň se omlouváme za pozdní reakci.
    Prověřili jsme pečlivě Váš dotaz. Vyhodnocení sázenky s kurzem 1,0 bylo uskutečněno z důvodu nesprávného přiřazení kurzu. Vyhodnocení proběhlo v souladu s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami, odst. J. 2.

Váš vklad na sázku Vám byl v plné výši vrácen na Váš sázkařský účet. 
    Omlouváme se Vám za tuto nepříjemnost.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

S přáním příjemného dne

Váš tým bet-at-home.com
    odstavec J.
    bod
    2.
    bet-at-home nenese žádnou odpovědnost za vstupní chyby, chyby v přenosu a/nebo ve vyhodnocování. bet-at-home si vyhrazuje právo opravit zřejmé chyby, jako například záměnu kurzů a událostí/týmů atd. Pokud k opravě nedojde ze strany bet-at-home, bude výsledek vyhodnocen kurzem 1,00. Jako vklad na sázku je výlučně brána registrovaná částka resp. potvrzená částka bet-at-home.

Kurs z mého pohledu měl hodnotu a např bet365 mělo na stejnou událost 1,8, bwin 1,87. Nepřijde mi tedy, že bych vsadil obrácenou lajnu ale budiž.

Poučení pro mě a možná i pro někoho dalšího. Vzhledem k tomu, že jsem tu sázku v určité chvíli sichroval, tak jsem zjistil, že kvůli vybrání 5K bonusu jsem strávil docela hodně času na jejich trapném webrozhraní a před dokončením rolloveru přišel o 15 stovek, tedy cca 30% z bonusu, což si myslím za to nestálo. Asi jsem už byl blízko k protočení a tak mě chtěli trošku přibrzdit/nasrat. Ale jsem v podstatě za to rád, našel jsem další value že obtěžovat se s bonusem BAH nemá smysl a value/arb se tam hledá hůř než jinde...

Mi to nedalo a ještě jsem zkusil něco, uvidíme jak zareagují.

Dobrý den,
    jestliže jste tento kurz vyhodnotili jako nesprávný, určitě potom víte jeho správnou hodnotu. Jaký kurs měl být tedy na tuto sázku? Jde mi o jednoduchý princip, vsadím-li 2 sázky a jedna je vyhrávající a druhá prohrávající, jak to pak vypadá, když ta vyhrávající je zrušena a prohraná ponechaná jako platná?

bonushunter
    Tak ja u nich mel jiny problem. I ja si pred lety naskocil na tento jejich bonus. Uz nikdy vice. Prvni sazku jsem tehdy vsadil za plno 10 vklad+5 bonus na rusky fotbal (ojedinela sazka na fotbal, jelikoz jinak sazim skoro vyhradne akorat tenisy). Tip vysel a ja potom mel velky problem vubec zbyvajici finance protocit, jelikoz kazda sazka mi byla zamitnuta a ihned upraven kurs. Mne nechteli brat sazky ani v rozmezi 2000-3000kc. Ve finale jsem se je pokusil dokonce kontaktovat, jak mam protocit zbyvajici castku, kdyz veskere me sazky jsou i hned zamitnuty. Dokonce jsem jim napsal, at si ten bonus odectou a vyplati mi jen to co jsem u nich vyhral bez jakehokoliv dalsiho protaceni (na toto me osloveni mi napsali, ze ten bonus nemusi za urcite situace byt nutne protocen do 90 dni, ale treba i dele). To zase nechteli oni, jelikoz v tech sazkach mnou u nich uzavrenych figurovalo i tech 5000kc bonusovych. Coz na druhou stranu je i pochopitelne. Nakonec se mi to protocit podarilo, ale od te doby jsem tam nevsadil ani "vorla". Bohuzel stejny problem mam i u jinych spolecnosti. Z tohoto duvodu mi k sazeni uz dlouhou dobu staci mit ucet akorat u tri spolecnosti, z nichz tu ktera ma nejdrazsi komisi vyuzivam jen minimalne.

Bwin mám v záložce
    Nikdy jsem tam neměl problém s protočením bonusů ani výší sázek (celkově stovky sázek během 5 let).

Taky záleží kolik bonusu z toho chceš vytáhnout, vím že hodně sázkařů sází neúplné arby s nepatrnou ztrátou, jsou rádi když z 5K bonusu vytáhnou 4K.

bonushunter
    Citace Původně odeslal Johny8 Zobrazit příspěvek
    Nikdy jsem tam neměl problém s protočením bonusů ani výší sázek (celkově stovky sázek během 5 let).
    Tak to muzes byt rad. Ja jak jsem psal si nevsadim nikde krome jiz zmineneho poctu. Ja napriklad u Tipsportu mam 9 uctu a na kazdem mam jiny limit u live sazek. A to u mne je Tipsport v tomto smeru mnohem lepsi nez Bet-at-home. Pochybuji, ze by se snad za tech nekolik let co tam nesazim zrovna Bet-at-home zvedlo a zlepsilo se. Pokud ano tak na druhou stranu jedine dobre.

Dobrý den xxx,
    děkujeme Vám, že jste nás opět kontaktoval.

Jak jsme Vám v předchozím e-mailu sdělili, Vaše sázenka byla vyhodnocena s kurzem 1,0 z důvodu nesprávného přiřazení kurzů.

Informace o kurzech, které měly být vypsány, nemáme k dispozici.

Děkujeme Vám za pochopení.

Přejeme Vám hodně štěstí - třeba při sázkách na tenisový turnaj v Pekingu!

S přáním příjemného dne

Váš tým bet-at-home.com

už nemám přítelkyni... Avatar uživatele treider
    Citace Původně odeslal Vidas_Robadas Zobrazit příspěvek
    Dobrý den xxx,
    děkujeme Vám, že jste nás opět kontaktoval.

Jak jsme Vám v předchozím e-mailu sdělili, Vaše sázenka byla vyhodnocena s kurzem 1,0 z důvodu nesprávného přiřazení kurzů.

Informace o kurzech, které měly být vypsány, nemáme k dispozici.

Děkujeme Vám za pochopení.

Přejeme Vám hodně štěstí - třeba při sázkách na tenisový turnaj v Pekingu!

S přáním příjemného dne

Váš tým bet-at-home.com
    Tam sedi cloveko robot a odepisuje vsem bla bla bla.
    Nikdo se tim zabyvat nebude,pokud si mysli ze byla spatne vypsany kurz,tak to proste zrusi a nazdar.A neudelas z tim vubec nic.
    Pochybuji ze by tebe jedineho nejak sledovali a naschval nejak skodili,maji tam desetitisice sazek.
    Pokud se z tim chces nejak dal ztracet cas,tak napis na licencni urad na Malte (LGA),kde maji licenzi,za mesic odpovi totez co B-A-H.

complaints@lga.org.mt

Ms Frances Blenheim

Manager Player Support

Lotteries and Gaming Authority

Suite1, Level 3, TG Complex

Brewery Street, Mriehel

Birkirkara BKR 3000, Malta
    Naposledy upravil treider; 07.10.2015 v 16:03.

Moderator
    Citace Původně odeslal treider Zobrazit příspěvek
    Pokud se z tim chces nejak dal ztracet cas,tak napis na licencni urad na Malte (LGA),kde maji licenzi,za mesic odpovi totez co B-A-H.

complaints@lga.org.mt

Ms Frances Blenheim

Manager Player Support

Lotteries and Gaming Authority

Suite1, Level 3, TG Complex

Brewery Street, Mriehel

Birkirkara BKR 3000, Malta
    Spis neodpovi vubec

Citace Původně odeslal treider Zobrazit příspěvek
    Tam sedi cloveko robot a odepisuje vsem bla bla bla.
    Nikdo se tim zabyvat nebude,pokud si mysli ze byla spatne vypsany kurz,tak to proste zrusi a nazdar.A neudelas z tim vubec nic.
    Pochybuji ze by tebe jedineho nejak sledovali a naschval nejak skodili,maji tam desetitisice sazek.

...
    Už jsem ztratil dost času rolloverem, zkusil jsem co jsem zkusil a o víc vím že nemá cenu se pokoušet. Šel jsem do 50% bonusu, do kterého už příště nepůjdu. U nich už jedině až ten 100%.

Moderator Avatar uživatele karas45
    Sorry, ale tohle je zase diskuze jak ze zvláštní školy, jeden sází vadnou lajnu, druhý ruský hovna. Ještě jim pak pište a upozorňujte na to, že si ani neumíte protočit bonus, přičemž podmínky na BAH jsou fakt směšné. Je to jako jít krást do obchodu a pak se vrátit s tím, že chleba je v rožku plesnivej.
    Orbital a gugatronic3 to jendrulují.

bonushunter
    Citace Původně odeslal karas45 Zobrazit příspěvek
    Sorry, ale tohle je zase diskuze jak ze zvláštní školy, jeden sází vadnou lajnu, druhý ruský hovna. Ještě jim pak pište a upozorňujte na to, že si ani neumíte protočit bonus, přičemž podmínky na BAH jsou fakt směšné. Je to jako jít krást do obchodu a pak se vrátit s tím, že chleba je v rožku plesnivej.
    Promin uz se priste k nicemu radeji vyjadrovat nebudu. Hold kazdy nejsme asi takovej "mistr" jako jses ty. Na druhou stranu aspon nekdo je spokojen s podminkami u BAH. Ja osobne od nich zadny bonus nepotrebuji, nepotrebuji tam ani zakladat nove ucty na sve zname a ani na sve pribuzne na rozdil od jinych a nepotrebuji u nich ani sazet.

Administrator Avatar uživatele Orbital
    Jen se vyjadruj. Pokud se nebudes vyjadrovat, tak me strasne naseres. Ja jsem trad, ze to Karas napsal, jak to napsal. Tohle neni facebook, tady je mozno posilat se do prdele, pokud je umysl dobry. Karasova rada je bud dobra nebo dobre minena. To je velkej rozdil, proti svevolnymu flamu.
    valentyne to jendruluje.
    Gambling feels like endless ejaculation

bonushunter
    V cem je ta rada dobre minena? Ze jsem tam vsadil 1.ruskou fotbalovou ligu za 15000kc a potom jsem tam nemohl uzavrit sazku ani za 2000-3000kc. Paradoxne mi ve finale dost pomohlo, ze jsem jim napsal, ze ten jejich bonus nechci a ze chci jen to co jsem vyhral. Po tomto emailu mi totiz vzali dalsi dve sazky v hodnote xxxxx a i diky temto sazkam se mi tam nakonec podarilo ten bonus protocit. Jinak bych ho tam protacel mozna jeste dneska a to uz je minimalne nejaky 3-4 roky co tam vubec nesazim. Opravdu nema cenu cokoliv sem psat. Ja osobne u BAH uz asi nikdy sazet nebudu a ani mi to nikterak nemrzi. Proto preji vsem, at se tam kazdymu dari ten jejich bonus protacet. Ja ho klidne ozelim a s radosti ozelim i cely BAH.

Moderator Avatar uživatele karas45
    Klidně piš, přestat psát a dělit se o zkušenosti kvůli vyjádření jednoho člověka není podle mě ok, kritika patří k životu, mně taky vadí, když dostávám doma od mojí kartáč, většinou je to však oprávněně nebo to vede aspoň k zamyšlení.
    Kvůli tomuhle nemá FB dislike, kdyby byl nikdo už tam není a půl světa by spáchalo sebevraždu. Možná mně to přišlo zřejmé, že sázet pralesní ligu za celý bank u rekresázkovky je hovadino, možná i proto, že jsem to sám v minulosti udělal, nicméně korektnost patří do koše.
    Orbital to jendruluje.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Pravidla přispívání