Stránka 6 z 7 PrvníPrvní 1234567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 76 až 90 z 104

Téma: 100% bonus: 2 000 Kč od bet-at-home

gambler

Re: 100% bonus: 2 000 Kč od bet-at-home

Citace Původně odeslal Ivan777
    deerslayer to je pre všetkých ponuka, či len pre tých, čo im to prišlo na mail ?
    Jen pro adresáty toho mailu. Zkoušel jsem to i na účtě, kde jsem tohle promo neobdržel a napsalo mi to, že nemohu dostat tento bonus.

gambler

Ted mi přišel 200E bonus k mistrovství světa (v hokeji, myslím)
    Už jenom vymyslet, jak ho tam při tý kursový hladině prosázím.

gambler

Ten bonus 5000 CZK (€200, $250) je pravděpodobně pro všechny, inzerují jej i hlavní stránce.

bonus je 50% z vkladu, max. 5000Kč či ekvivalent v jiné měně. Podmínky jsou celkem fajn, do 180 dnů protočit 4x vklad+bonus s min. kurzy 2.0.

Ja se tedy bez muceni musim priznat, ze jsem nikdy nebyl u teto spolecnosti registrovan a tudiz ani neznam jejich politiku ohledne "uspesnych sazkaru". Jde mi o to, kdyz tam clovek vyhraje napriklad 10000kc, tak aby potom nedostal treba limit 500kc na sazku anebo klidne i mene. To by se tam tezko ta sazka prosazela i za tech pul roku, vzhledem k jejich vysperkovanym kursum. Za techto podminek by totiz ten bonus nebyl ani prilis atraktivni, jelikoz jinde bych za tu prosazenou castku pravdepodobne mohl vyhrat vic nez u bet-at-home i s tim jejich bonusem?

zakládám sázkovku

smigi zas jseš pesimista nesázím tam ale tyhle bonusy beru vždycky a řeším to zpusobem všechno na jeden zápas dokud neprohraju a limit nikde na vícero účtech,asi bude záležet i na co sázíš,za nějakou svinarnu tě sejme asi každej
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

Tak treba u ceske Chance ja osobne mam limit 750kc a je svym zpusobem jedno zda budu sazet fotbal, hokej, tenis a nebo jiny sport. Podotykam, ze jsem tam zadne dropujici zapasy anebo jine vychytavky nesazel. Sazel jsem kursy, ktere nedoznaly zmen a vydrzely na stejne hodnote, az nez samotny zapas zacal. A co hlavne ja nedokazu pochopit, tak u Chance mi za vic nevezmou ani sazku u ktere bude kurs i napriklad o dve desetinky nize, nez je jinde. Proste maximum pro mne je 750kc. A jelikoz bet-at-home osobne neznam, tak nez tam projit necim takovym jako u Chance, tak se na cely bonus radeji s prominutim vyseru a budu zkouset stesti jinde. Neco podobneho jsem zazil nakonec i u Synotu (tam ten limit byl jeste nizsi nez u Chance), nez mi o nekolik tisic okradli na kursu a na to jsem tam prestal sazet radeji uplne.To same plati i o nekterych internetovych SK, kde uz jsem treba na rozdil od Chance, ale nejaky ten drop vsadil.

Tak já se přiznám, že jsem v tomhle taky měkota a BAH jsou snad jediná sázkovka, u který od jistý doby bonusy prostě ignoruju a nevyužívám. Když jsem začínal a byl u nich poprvý, tak jsem tam na arb čekal měsíc. Nekonečná frustrace. Nakonec jsem to vzdal a vyscalpoval s mírnou ztrátou (jsem si vědom, že tady už kluci psali, že se tam arby dají najít, když se počká... no já tu trpělivost nebo možná to správný oko fakt neměl).
    Pak jsem u nich za další dva bonusy co mi dali normálně zkoušel hrát. Nikde jsem nezažil tak neúspěšný proherní sérky jako tam. Není to dokonce vzhledem k opravdu okleštěným, zlodějským kurzům vhodný ani pro takový to moje testování, kdy si zkouším na několikaeurových sázkách různý srandičky a "strategie". Možná kdybych sázel favy, nebude to tak zlý, ale u dogů jsou ty kurzy pro mě nepřijatelný a nepoužitelný. Poslední bonus co nabízeli někdy v únoru jsem už nevyužil, protože jsem potřeboval zkoušet něco s hokejem a oni mezitím přestali vypisovat zápasy včetně prodloužení. Nějaký sázky na základní hrací dobu, dvojšanci, over/under a 1. třetinu, to ať si s prominutím strčí někam. Bohužel jsem na tenhle nešvar a změnu jednoznačně k horšímu už narazil i jinde. Kvůli podobně okleštěný hokejový nabídce NHL jsem opustil i Expekt, kterej ovšem mi byl z mnoha hledisek daleko sympatičtější.
    Taky jsem si říkal, jestli to není rouhání, nevyužít bonus, kterej mi oni navíc nabízí pravidelně vzhledem k tomu, že tam furt prohrávám (co bych za to jinde dal, třeba Bwin jsem si odstřelil opakovanýma výběrama, protože tam prostě nejsem schopen prohrát ani když hrozně chci ). Ale nejspíš budu i tenhle bonus k MS ignorovat. Mají tam takový divný "ovzduší", že jakmile tam mám sázet, připadám si jako v tramvaji narvaný samýma cikánama (ne, opravdu nejsem rasista a vím že kapsářem může být a taky je i spousta neromů)... jenom se furt ošívám, z který strany mi po tý šrajtofli hrábnou Nejsem bohatej ani omylem, ale za tuhle nepohodu mi ten jejich bonus prostě nestojí. Všem co u nich hrajou a mají lepší nervy než já každopádně GL!
    Abych je tady ale jenom nehaněl, tak mi u nich dost vyhovovalo, že mají hodně jednoduchý, přehledný a rychlý stránky (s možností nastavit si vlastní oblíbený sporty), na kterých jsem schopen bleskově uzavřít sázku... bohužel vzhledem k tý zmiňovaný kurzový hladině toho ani moc nevyužiju

zakládám sázkovku

tak záleží jak tyhle rekreačky s jejich arbama řešíte,nemám čas ani sílu něco sledovat,mám jeden placenej arb servis z východu a najít tam arb je otázka dvou kliknutí,ted tam viselo na polskou ligu asi 3,ted třeba jsou v arbu s pin na nba ml memphis atd atd,prostě ty bonusy jsou slušný a v poměru 3 dolary za den dát za arb servis se vyplatí,kor v noci kdy tam s kurzama hejbou minimálně,neptejete se mě prosím jakej arb servis,nemůžu to říct,používám ho na tohle leta a moc lidí ho asi nezná,protože člověk není v mase jako na betbrainu a hned chytí limit když něco dá,jsem moc línej na to hledat jinej
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

gambler

Citace Původně odeslal dharmabum
    Tak já se přiznám, že jsem v tomhle taky měkota a BAH jsou snad jediná sázkovka, u který od jistý doby bonusy prostě ignoruju a nevyužívám. Když jsem začínal a byl u nich poprvý, tak jsem tam na arb čekal měsíc. Nekonečná frustrace. Nakonec jsem to vzdal a vyscalpoval s mírnou ztrátou (jsem si vědom, že tady už kluci psali, že se tam arby dají najít, když se počká... no já tu trpělivost nebo možná to správný oko fakt neměl).
    Pak jsem u nich za další dva bonusy co mi dali normálně zkoušel hrát. Nikde jsem nezažil tak neúspěšný proherní sérky jako tam. Není to dokonce vzhledem k opravdu okleštěným, zlodějským kurzům vhodný ani pro takový to moje testování, kdy si zkouším na několikaeurových sázkách různý srandičky a "strategie". Možná kdybych sázel favy, nebude to tak zlý, ale u dogů jsou ty kurzy pro mě nepřijatelný a nepoužitelný. Poslední bonus co nabízeli někdy v únoru jsem už nevyužil, protože jsem potřeboval zkoušet něco s hokejem a oni mezitím přestali vypisovat zápasy včetně prodloužení. Nějaký sázky na základní hrací dobu, dvojšanci, over/under a 1. třetinu, to ať si s prominutím strčí někam. Bohužel jsem na tenhle nešvar a změnu jednoznačně k horšímu už narazil i jinde. Kvůli podobně okleštěný hokejový nabídce NHL jsem opustil i Expekt, kterej ovšem mi byl z mnoha hledisek daleko sympatičtější.
    Taky jsem si říkal, jestli to není rouhání, nevyužít bonus, kterej mi oni navíc nabízí pravidelně vzhledem k tomu, že tam furt prohrávám (co bych za to jinde dal, třeba Bwin jsem si odstřelil opakovanýma výběrama, protože tam prostě nejsem schopen prohrát ani když hrozně chci ). Ale nejspíš budu i tenhle bonus k MS ignorovat. Mají tam takový divný "ovzduší", že jakmile tam mám sázet, připadám si jako v tramvaji narvaný samýma cikánama (ne, opravdu nejsem rasista a vím že kapsářem může být a taky je i spousta neromů)... jenom se furt ošívám, z který strany mi po tý šrajtofli hrábnou Nejsem bohatej ani omylem, ale za tuhle nepohodu mi ten jejich bonus prostě nestojí. Všem co u nich hrajou a mají lepší nervy než já každopádně GL!
    Abych je tady ale jenom nehaněl, tak mi u nich dost vyhovovalo, že mají hodně jednoduchý, přehledný a rychlý stránky (s možností nastavit si vlastní oblíbený sporty), na kterých jsem schopen bleskově uzavřít sázku... bohužel vzhledem k tý zmiňovaný kurzový hladině toho ani moc nevyužiju
    Já našel arby na prohrání celýho tohohle bonusu včera.
    I momentálně tam něco je.
    Zřejmě si trefil špatnej měsíc.

Jedinej problém, kterej řeším pravidelně u sázkovek, kde moc nesázím, je jak se zachovají k sázce, kterou maj vypsanou o dvě desetiny nad zbytkem trhu.
    Nesázím na zjevný chyby.
    Ale težko se mi poznává, kde taková zjevná chyba začíná. Obzvláště, když kontrolu nad mým vkladem má někdo, s kým prostě nehnu, když se rozhodně, že tam nemělo bejt 2,5, ale 2,3 a sázku je třeba změnit.
    Je to už poměrně zajímavá paranoia, když si člověk říká, že světovej průměr je 2,3 + tahle sázkovka má tragický kursy, teda by normálně nasadila 2,2 a tady stojí 2,5. Nezrušej to voni náhodou?!

Citace Původně odeslal cha cha
    Já našel arby na prohrání celýho tohohle bonusu včera.
    Zřejmě si trefil špatnej měsíc.

Jedinej problém, kterej řeším pravidelně u sázkovek, kde moc nesázím, je jak se zachovají k sázce, kterou maj vypsanou o dvě desetiny nad zbytkem trhu.
    Je to už poměrně zajímavá paranoia, když si člověk říká, že světovej průměr je 2,3 + tahle sázkovka má tragický kursy, teda by normálně nasadila 2,2 a tady stojí 2,5. Nezrušej to voni náhodou?!
    No tak to gratka! Já netrefil jenom špatnej měsíc, ale tak špatnou dvouletku Ovšem dost možná byla prostě chyba ve mě, nebo se situace za dobu co tam nehraju zlepšila. Oni taky makaj na tom, aby udrželi tempo s trhem, dokonce mají už tuším od loňska i livko, takže by teď neměl být takovej problém něco tam najít a "prohrát". Zrovna jsem si vybavil, že loni jsem u nich v livku arboval finále NBA, ten sedmej zápas . Možná ten bonus nakonec ještě zvážím (aneb jak sám sebe překecat k něčemu, o čem jsem nechtěl ještě před pár hodinama ani slyšet, hehe ).

Co se týče těch zjevných chyb, tak jak je to u nich, to netuším, protože já nacházel samý podkurzy, posunutý o dvě tři desetiny oproti trhu, ale dolů. Obstojný kurzy měli co si pamatuju spíš na favy, ale samozřejmě jak u čeho a kdy. To je v podstatě známá věc, že některý sázkovky mají mnohem lepší kurzy na favy nebo dogy a logicky špatný na ten opak. Což je dobrý zohlednit, když si člověk vybírá sázkovku, která by vyhovovala jeho stylu sázení. Takže je dost možný, že to co ti někde přijde jako zjevná chyba, je prostě úplně vědomě vypsaná regulérní lajna. Zjevnej ústřel prostě poznáš, řekl bych

zakládám sázkovku

chacha tak tuhle schýzu jsem měl při posledním vybírání bonusu na bah,jenže chybu evidentní měl cris a bah byli nejvejš na druhou stranu,navíc to byl nějakej složenej arb ještě z pin z asijskejch hcp,bál jsem se,že kde to vyhraje tam to zruší naštěstí to dopadlo cris pk a bah prohrálo a šlo to na pin,občas si říkám jestli tyhle nervy má člověk zapotřebí

už nemám přítelkyni...

Díky za info o bonusu.
    Vyžaduje b-a-h pro tyhle bonusy pevnou IP adresu? Nebo stačí sdílená?

zakládám sázkovku

podle mě je to jedno jakou máš ip,akorát nesmíš mít stejnou na více účtech,jestli je pevná nebo dynamická bude asi fuk.Hlavně nezapomen totálně vymazat učet na 0,00 než vložíš jinak budeš dotáčet rollower z minulýho bonusu

1
    1 je offline
    gambler Avatar uživatele 1

Citace Původně odeslal smigi
    Tak treba u ceske Chance ja osobne mam limit 750kc ...
    Tak to si na tom este pomerne dobre .

Ja mam (uz asi 6-7 mesiacov) limit od 30 Kc do nejakych 600 Kc, zrejme zavisi od druhu sutaze, vysky kurzu, ... nestudoval som to podrobne,

neviem. Odkedy mi takto drasticky znizili limity, prakticky tam netipujem. Skusal som aj parkrat telefonicky. Vacsinou zahlasia: "Vam to

nevemou" ... a okamzite znizia vsetky zapasy, ktore som chcel natipovat ...

Pre ilustraciu, nahodne vybrane zapasy:

San Antonio vs Memphis (NBA) moneyline (vitaz zapasu), tip 1, kurz 1.3 max. za 250 Kc

Chelsea vs Tottenham (Premier League), tip 1, kurz 1.52, maximum 400 Kc

Blackpool vs Stoke (Premier League), tip 2, kurz 2.5, maximum 220 Kc

Teplice vs Sparta, tip 2, kurz 1.9, maximum 350 Kc !

atd. ...

Moderator

chance je nejvetsi močka mezi ceskymi sazkovkami co se tyce limitu. Je to skoda, kurzy mivaji dobry

Podobná témata

1. Bet-at-home affiliate link
    By Orbital in forum Sázkové kanceláře pro rekreační sázkaře
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 24.09.2012, 09:33
  2. bet-at-home
    By Ivan777 in forum Sázkové kanceláře pro rekreační sázkaře
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.10.2010, 19:22
  3. Bet-at-home
    By PUTIN in forum Sázkové kanceláře pro rekreační sázkaře
    Odpovědí: 16