Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: Sazeni dotaz

už nemám přítelkyni...

Sazeni dotaz

Zdravim vsechny,

predem pochvala za velmi dobrou stranku (jsem tu novej), mel bych 2 dotazy pro zkusenejsi profesionaly:

1. Co rikate na Unibet.com? Je to spolehliva sazkovka a nelimituje nahodou sazkare? Doslechl jsem se, ze moc nevyplaci sve reklamni partnery zde v CR....
    Maji tam docela zajimave prilezistosti k sazeni - napriklad poradi tenistu v zebricku ATP a tak podobne, ale jde mi o to, za kolik si to jde vsadit.

2. Pri surfovani a hledani poradenskeho servisu jsem narazil na specialtip.com, jsou v cestine coz je sice vyhoda, ale nejak me ten yield 20 % prijde az dost.. Nemate s nimi nekdo zkusenosti? Je tam nekdo z vas registrovan?

Dikes (mozna to patri jinam, jeste se tu moc ve strukture for neorientuju)

homepage: Neteller
    Zkusil jsem omrknout ten Specialtip ,na me to pusobi stylem ze tam nekdo umyslne tipuje pouze vyrovnane tipy s vyssi hladinou kurzu,docela sympaticke je ze neboji ruznych hranic nebo specialnich hcp,tipy kterym dal vysokou duveru vetsinou nevysly a nasledne je musi hasit jinymi s vyssimi kurzy .... skoda ze nema jeste tridene kategorie pro jednotlive sporty,pripadne rozlisene tipery kteri dany tip doporucuji a jejich celkovou uspesnost v danem sportu ,lize apod.U podobnych stranek je dulezita dlouhodoba procentualni uspesnost,na skodu neni pokud jsou archivy vyteznosti s predchozimi mesici (jako pomucka je nekdy dobre u nich poznamenat nejdulezitejsi sportovni akce) pro lepsi ilustraci historie stranky.Celkove lze rict ,ze se jedna o normalni stranecku s tipy (sekci jednotlivych analyz budu jeste prohlizet podrobneji) ,nekomu muze pomoci ,pro nekoho bude dobrou inspiraci .

AMZ
    AMZ je offline
    homepage: Neteller
    -------------------------------------------------------------------------------------

Vítej "u nás", selizi222,

u Unibetu sázím už hezky dlouho a dodnes mám v paměti moje překvapení, kdy zazvonil telefon a ozval se příjemný dívčí hlas: "Ahoj, jmenuju se .... a chtěla bych Tě uvítat u nás v Unibetu." Pak jsme chvíli kecali, jak je na Maltě, co dělá atd. Dobrý pokec, měla radost, že se k Unibetu přihlásil někdo z Čech, tak mu (tedy mně) prostě zavolala. Později mi Unibet přidal pěknou peněžní prémii, když jsem je upozornil na chybná data ohledně jejich konta v Lucembursku.

Jaké mají limity, těžko jednoznačně odpovědět, podle kurzů a sportu. V tenisu asi lepší střed mezi sázkovkami, tj. 300 - 600 Eur na tiket za turnaje ATP / WTA. Nedávno začali vypisovat částečně challengery, ale už je stopli - asi kvůli podvodům. V případě NHL, NBA a hlavních evropských fotbalových lig budou limity určitě vyšší. Mají výbornou nabídku na házenou včetně mnoha doplňkových sázek a především pak na volejbal - kde jsou jedničkou na trhu.

Limity na dlouhodobé tenisové sázky (umístění hráčů), neznám ani je nesázím. Nechci někde nechávat 12 měsíců peníze ležet ladem.

Vklady a výplaty jsou po počátečních potížích se zavedením Moneybookers už nyní bezproblémové, cca do 90-ti minut.

Ke stránce SpecialTip Ti neřeknu nic bližšího. Podobných stránek jsem zažil desítky a stále vznikají další. Nic nového pod sluncem. Další stránka rádoby profesionálních sázkařů (jak tvrdí oni), kteří jsou hodní a chtějí pomáhat ostatním... Stačí se podívat na tipy členů a vše je jasné. Jeden sázkař dává tipy na tenis, basket, fotbalové ligy i hokej. Děd Vševěd - dobrý opisovač tipů, nic víc. Kdyby dělal preview jen na jednu fotbalovou ligu, neřeknu nic, v pořádku. Ale jeden člověk nemůže mít důkladný přehled o tolika sportech, takže tipy jen opisuje. To je můj názor.

-------------------------------------------------------------------------------------

Administrator Avatar uživatele Orbital
    ja te tu tez vitam selizi,

pekne jsi zavaril vsem Cechum na Rx coz... kdyz delas takovy srandy, tak tam snad ani radsi nepis, ze jsi z Cech, nejlepsi je bejt tak anonymni, jak to jde.. a na Unibetu radsi jako
    ->
    Gambling feels like endless ejaculation

Administrator Avatar uživatele Orbital
    Citace Původně odeslal AMZ
    Děd Vševěd - dobrý opisovač tipů, nic víc. Kdyby dělal preview jen na jednu fotbalovou ligu, neřeknu nic, v pořádku. Ale jeden člověk nemůže mít důkladný přehled o tolika sportech, takže tipy jen opisuje. To je můj názor.
    coze nekdo takovej existuje?? to jsem vazne netusil, tak to si musim zmenit popisek!!!
    Gambling feels like endless ejaculation

už nemám přítelkyni...

Hele

Tak za prve - ty mas teda pamet Orbitale, to je neuveritelny, to se nevidi...ja bych to ale tak nedramatizoval, aspon taky neco cetli o CR....

ten specialtip - maj tam nejake tipy svoje, o ty mi jde, ne o tipy uzivatelu. A ty svy davaj vetsinou tenis a basketbal. Uvidime, zatim jedou jeste kratky cas aby se dalo neco usuzovat asi.

No a Unibetik asi teda zkusime...a uvidime

zakládám sázkovku
    specialtip.com

No procházel jsem typy za měsíce říjen a září(pouze tenisové) a tvrdím že ten kdo je tam píše tak o tenisu něco ví.Většina těch zápasů se mi vybavuje a hodně z nich jsem hrál stejně,ikdyž třeba ostře a oni jen s hcp ale opravdu jsem mile překvapenej. Nejde o výši kurzů nebo odkud jsou opsány ale nepíše to nějakej blb.Spousty zápasů je tipováno opravdu s ohledem na okolnosti který laik vůbec nepostřehne.Mám výhrady k určitým tipum že se autor dost často uchyluje k hcp a kurzum kolem 1,8 a níže kde už hodnota není,ale ta myšlenka tam je jen se bojí hrát čistě a tím myslím ztrácí v konečném hodnocení,ale pro začátečníky myslím z tenisu slušný vodítko.Jinýmu sportu nerozumím takže nehodnotím.
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

Re: Sazeni dotaz

to frantisek: taky jsem si dukladně projel special tip.com a myslím si že takhle by nějak mělo vypadat sazení valuebettingu na tenis (viz. jen ty naše analýzy)??Jestli se nepletu..ptá se amater valuebettingu profíka...je to tak františku??
    Je na čase začít PEVNĚ DODRŽOVAT pořádnej moneymanagment

Re: Sazeni dotaz

....viz jak si vest statistiku,moneymanagment a možná i výše vsaazených jednotek???
    Je na čase začít PEVNĚ DODRŽOVAT pořádnej moneymanagment

Podobná témata

1. Dotaz pro pravnika45
    By Orbital in forum Co se jinam nevešlo
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 20.11.2009, 04:13
  2. Dotaz na Bimbase(asi)
    By Jendrul in forum Betfair
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 14.09.2007, 15:55
  3. Dotaz na Bimbase
    By Orbital in forum Betfair