Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Téma: poradíte sázkovku prosím?

 1. #1
  cože je to "lay"?
  Založen
  17.09.2006
  Příspěvky
  26

  poradíte sázkovku prosím?

  Ahojte profíci v sázení ,
  tohle fórum sleduji již delší dobu, ale až nyní jsem se rozhodl registrovat a napsat sem taky dotaz.

  Sázení jsem se věnoval už na střední škole, kdy jsme se spolužáky pravidelně navštěvovali FORTUNU a skoro rok jsem se tím v podstatě živil. Sice to bylo dost časově náročné, ale bavilo mne to, když jsem vyhrával

  Letos jsem se k tomu opět po letech vrátil u příležitosti MS ve fotbale. Návštěvy CHANCE během tohoto turnaje dopadly tak, že jsem byl zhruba na nule. Přes léto jsem na to nějak neměl čas, ale koncem srpna jsem opět začal s tenisem a fotbalem.
  Po několika úspěších se mi začalo "dařit" tradičním způsobem - z tiketu nevyšel jeden zápas. Všechno to bylo korunováno tento týden, kdy jsem si dal na pohár UEFA 5 tiketů - na každém 5-6 zápasů a na všech nevyšel vždy jediný zápas
  To samé se mi povedlo v pátek a včera - trefil jsem remízu Zlína v Pardubicích, basket Rusko proti našim, pak Irskou fotbalovou ligu a posral mi to Everton, který doma nebyl schopen vyhrát i přesto, že minule deklasoval Liverpool

  No ale, co se týká dotazu, rád bych se zeptal, jakou netovou sázkovku byste doporučili? Jako student nemůžu a taky nechci sázet velké peníze...maximálně stovky korun, ale spíše dávám méně (a to ne proto, že bych si těch tipů cenil na tak málo, jak tady někdo již psal, ale proto, že si nemůžu dovolit o víc peněz přijít, protože jak ty peníze vsadím, beru je už radši předem jako ztrátu).
  Baví mne fotbal a hokej, dále také tenis a basketbal. Nechci se sázením živit, spíš se pobavit a občas pár stovek vydělat.
  Možná se ptáte, proč chci sázet přes net, když se mi tolik nedaří poslední dobou...ale je to jednak z pohodlnosti, protože ikdyž mám CHANCE 10 minut pěšky, stejně jsem línej Potom bych rád sázel na detaily v určitém zápasu, které v kamenných sázkovkách nejsou vypsané, dále se mi líbí sázení během zápasu.
  No a taky proto, že se někdy objeví zápas s dobrým kurzem a kvůli jednomu se mi vážně nikam nechce, nebo to nestihnu - třeba tento týden Arsenal v Hamburku - kurz byl super, ale nestihl jsem to v otvírací době.
  Nebo Tottenham na Slávii...to jsem stihnul, ale nevyšlo něco jiného na tiketu.

  Osobně by mi vyhovovalo expekt.com, protože jsem koukal, že to je v češtině a jsou tam české koruny. Akorát jsem porovnával jejich kurzy s nabídkou CHANCE...a že by byly nějak výhodnější, to se říct nedá. Jen mi připadlo, že jsou menší kurzy na favority a větší na jejich soupeře.
  Ale nevím, jaké jsou s touto kanceláří zkušenosti atd.

  To by na úvod stačilo a doufám, že někdo poradí.

  Díky

 2. #2
  bonushunter
  Založen
  09.08.2006
  Příspěvky
  56

  Zbytečná odpověď

  1) Sázet na střední škole? Ve Fortuně? Kolikrát jsi byl požádán o předložení občanského průkazu a poslán pryč, jen tak pro zajímavost.

  2) Nerozumím přesně implikaci "sázel jsem sázkové příležitosti vypisované Fortunou a dařilo se mi" z čehož vyplývá "chci sázet sázkové příležitosti nevypisované Fortunou".

  3) Sázení přes internet má jinou psychologii než v kamenných. Zatímco v kamenné podléháš pokušení vsadit blbost po dobu pobytu v ní, na internetu je to tak imrvére.

  4) Zvažoval bych taky telefonické sázení (Synot-tip, ne Chance). Možnost zdarma zavolat česky mluvící podporu a vybrat si peníze druhý den v hotovosti není k zahození.

  5) Na podstatu tvého dotazu nech? odpoví někdo povolanější.

 3. #3
  cože je to "lay"?
  Založen
  17.09.2006
  Příspěvky
  26

  Re: Zbytečná odpověď

  1) No máš pravdu, dodneška slyším ono tradiční "Kluci, jestlipak už vám bylo 18...no jasněééé...chcete vidět řidičák?...no to snad radši ani ne"

  2)Tu implikaci si z toho sám vykoukal...já nic takového doslova netvrdím

  3)Ano, to je pravda - z toho mám kapánek obavy. Ale když budu mít k dispozici málo peněz na sázení, tak mohu také málo prohrát

  4)Po telefonu se mi nechce, na nějaké "volání" fakt nemám chu?.

  5)V to doufám

 4. #4
  bonushunter
  Založen
  09.08.2006
  Příspěvky
  56

  Rozšiřující these

  ad 3) Na internetovém účtu těch peněz právě budeš mít víc. Přeci jen člověk nevyhrává každý den, teda kromě špičkových hráčů, tak je obvyklé tam mít peníze na několik sázkových dnů. Neprosázet je během krátké chvíle na hlouposti je takřka nemožné, z čeho myslíš, že sázkovky žijou?

  ad 4) Snad to nebude nikdo brát jako reklamu, ale telefonické sázení u Synotu spočívá v tom, že vsadíš po internetu a z formálních důvodů tam zavoláš. S nikým nemluvíš, jen mačkáš tlačítka, vsadit tiket trvá tak 20 s a hovorné nehradíš. Výhoda: i kdyby někdo odkoukal tvoje heslo k účtu na netu, stejně ti nemůže vsadit, je to vázané na konkrétní telefonní číslo. Další výhoda: když net nejde, spojíš se s operátorem a on ti vsadí, opět hovorné nehradíš. Nevýhoda: zavřeno 0:00 - 8:00, manipulák 8,8 %, poboček s "lidskou" obsluhou moc není, na terminálech vkládat ani vybírat peníze z účtu nelze.

 5. #5
  AMZ
  AMZ je offline
  homepage: Neteller
  Založen
  07.07.2006
  Příspěvky
  161
  -------------------------------------------------------------------------------------

  to kvarkopako: Vítej mezi námi!

  K Tvému dotazu:

  - Rozhodně bych nezatracoval český Synottip. Sázím u něj prakticky od jeho založení (dříve Teletip) a jsem vcelku spokojený. Je to jakási náhrada za netové sázení, protože u nás je sázení přes internet nelegální. Sázku si připravíš na netu a na telefonním automatu jen potvrdíš číslo tiketu. Je to otázka cca 20-ti sekund. Hovor je zdarma. Můžeš sázet i různé specialitky z fotbalu, jako jsou handicapy či poločasy a to až do začátku poločasu! Podobně je tomu i v hokeji, ale tam už je problém vejít se do časového limitu pauzy mezi jednotlivými třetinami. V nabídce je dále motosport, futsal, basket, volejbal, házená, samozřejmě i tenis včetně challnegerů a bez 3-Aku omezení! Příjem sázek je denně od 8:00 do 23:59 hod, dříve býval NONSTOP, ale provoz byl ztrátový. Výplatu výher jsem měl vždy na účtu do dvou pracovních dnů a stačilo jen zadat na mobilu požadovanou částku a heslo. Nevýhodou Synottipu jsou bídné kurzy (na úrovni českých sázkovek) a omezování vkladů. Není to tak dávno, co jsem si mohl vsadit maximálně 500 Kč na tiket a vybraný zápas jsem pochopitelně nemohl vsadit vícekrát. Teď už dostali rozum a o něco mi zvýšili limity (podle výše kurzů a počtu zápasů). Konec reklamy Synottipu a nyní již k netovému sázení.

  Tvůj dotaz je značně všeobecný, ale snad se postupně dobereme k nějakému řešení. Začnu trochu odjinud. V případě netového sázení se v budoucnosti nevyhneš netové peněžence Moneybookers, případně NETeller. Poslouží Ti k převodu peněz z účtu na účet, či mezi sázkovkami. Jistě - sázkovky Ti pošlou peníze také rovnou na účet, ale většinou s nějakou ztrátou a v případě mezinárodního bankovního převodu činí poplatek několik stovek korun. Zvaž proto zřízení účtu u Moneybookers. Návod najdeš přes vyhledávač Google. Je to prosté a pokud jsi studoval střední školu, zvládneš i vyplnit jednoduchý bankovní příkaz k převodu peněz.

  Jak jsem vyrozumněl, dáváš raději přednost netové sázkovce s českým menu. Tím se nám volba velmi podstatně zužuje. Tzn. že je tu možnost: bet-at-home, Betway, bwin, Eurobet, Expekt, Unibet, WorldBet, sportingbet a některé další. Pokud mohu radit, vyhni se především WorldBetu (špatná platební morálka) a Eurobetu (podkurzy a 3-aku omezení téměř u všech tenisů mimo pár hlavních soutěží). A pro jistotu i sportingbetu, v současnosti si nestojí nijak dobře. Asi Tě budou odrazovat i od bet-at-home či Betway, ale pokud budeš sázet dle Tvých slov v řádu stokorun, klidně bych si nějakou z těchto dvou sázkovek vybral. V případě Expektu a Unibetu jsi už poměrně v dobrých rukou a nemusíš se bát ani vyšších vkladů. Na závěr jsem si nechal lahůdku v podobě bwin, na kterou téměř každý nadává, ale Tobě by možná vyhovovala. Nejrozšířenější nabídka live sázek (tedy v průběhu zápasu). Nevýhodu jsou obrovské podkurzy na favority a při vyšších výhrách problémy s výplatou výher.

  Když netovou sázkovku, chtěj určitě bonus při prvním vkladu! Bonusy jsou vypsané téměř u každé sázkovky. Snadno si je najdeš sám a rozhodneš se, který je pro Tebe nejvýhodnější. Nedívej se jen kolik Ti dají peněz "zdarma", ale hlavně jaké jsou podmínky pro splnění bonusu!

  Když to shrnu:

  Zřiď si účet u Moneybookers a převeď tam peníze. Podívej se na nabízené bonusy u sázkovek. Dále doporučuju sledovat pravidelně alespoň po dobu dvou týdnů nabídku sázkových příležitostí u vybraných sázkovek. Tím si uděláš zhruba představu, jaké kurzy a sportovní sázky vypisují. Vyber si sázkovk(y) a převeď peníze z Moneybookers na Tvůj účet u zvolené sázkovky. Během pár sekund můžeš začít sázet. Ale POZOR!!! Sázení po netu je droga!!! Můžeš totiž vsadit prakticky kdykoli cokoli, což láká k různým nesmyslným sázkám typu "který tým bude mít první výkop", což je cesta do pekel!

  A na úplný závěr - sázet 5 zápasů (Tvé příklady) na jeden tiket je hloupost. Když už podobné sázky podáváš, tak vždy přes kombinátor. Ale to už je jiná oblast sázení...

  Hodně štěstí a časem se ozvi, jak jsi dopadl!

  -------------------------------------------------------------------------------------

 6. #6
  Administrator Avatar uživatele Orbital
  Založen
  08.05.2006
  Bydliště
  Amerika
  Příspěvky
  14 857
  wow, excelentni posty

  jen upresnim: neni zadne vyjadreni ceske instituce, ze by sazeni pres net bylo nelegalni, "pouze neni povoleno". Soud to zatim neposuzoval, takze pokud nebudete drazdik kobru bosou nohou, melo by to byt vse ok.

  Expekt ma nizsi kurzy na favority, jednak proto, ze nema MP a taky proto ze jde o rekreacni sazkovku zamerenou na hrace co favority sazeji. Pokud mas rad favority, doporucuju profi sazkovku jako trebas pinnacle nebo burzu, nejlepe asi betfair, pokud mas rad klasicke sazky 1X2 na fotbal (ne asijske handicapy). Vzhledem k zatceni toho sefika bwinu bych rozhodne nejaky cas posecka s touhle sazkovkou, je zbytecne na sebe brat extra riziko.
  Gambling feels like endless ejaculation

 7. #7
  zakládám sázkovku
  Založen
  17.09.2006
  Příspěvky
  1 892
  Zdravím všechny na tomhle foru,co jsem to tu pročetl tak mě to velice zaujalo,dobrá práce

  No k odpovědi co si myslím já:

  Nebudu tě odrazovat jako operátor od netu,myslím že máš v hlavě srovnaný co od toho čekáš a kolik budeš sázet.Co se týká synotu má samozřejmě nižší kurzy než většina netovek průměrově a to volání taky nic moc.Jediný dvě výhody bych tam viděl v možnosti sázení maxikombi,tedy více zápasů do jedné skupiny(pokud to tedy ještě nezrušili za dobu co tam nejsem) což je asi český unikát nikde jinde jsem na toto nenarazil ani v rusku ne a to už je co říct a další výhodu bych viděl že vypisují většinu challengerů,který se na netu nechaj taky najít ale jen u pár sk.

  Podle toho co píšeš bych ti možná doporučil bet365 jsou seriozní vysoký vklady nepotřebuješ šíře nabídky dobrá live taky mají akorát zmíněné challengery vůbec.Dobrý zkušenosti mám s nordicbet všechno jednoduchý funguje kurzy slušný určitě lepší než GB. Jinak tady někde byla taky řeč o fonbet,neměl jsem nikdy s nimi problém,akorát vypisují kurzy v 11 dopoledne a pak až za 24 hod takže některý tenisy se jim časově uplně vyhejbaj,ale maj hcp,over under a challengery ovšem po pul roce mám limit 30 dolarů na zápas což je jaksi k ničemu.ze začátku měli 250 d na challengery. Jinak baw v žádném případě to už se tady opakuju,5 dimes jo ovšem nesázet na jejich chyby mají jich sice dost ale zavřou účet a vůbec se s nikým nebavý no a špička Pinacle taky stará známá věc.

  GL jsem rád že jsem na toto forum narazil
  Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

 8. #8
  Administrator Avatar uživatele Orbital
  Založen
  08.05.2006
  Bydliště
  Amerika
  Příspěvky
  14 857
  Jo... vitejte oba Frantisku i Kvarkopako.
  Doporuceni Frantiska jsou taktez ok, pro maleho sazkare je Bet365 dobra (divim se Frantiskoj ze tam jiz tez nema limit), 5dimes maji slusnou nabidku, ale po jejich upgrade jsem nezkousel.

  GB myslis zrejme Gamebookers, ja je teda soukrome zkracuju na GA a GB Globetu (protoze GL znamena zas neco jinyho), asi bysme meli nejak sjednotit zkratky. (NT jako Narodni Team ofsem vede).
  Gambling feels like endless ejaculation

 9. #9
  AMZ
  AMZ je offline
  homepage: Neteller
  Založen
  07.07.2006
  Příspěvky
  161
  -------------------------------------------------------------------------------------

  Jestli-že kvarkopako chce sázet řádově maximálně stokoruny, je zatím předčasné bavit se o limitech u netových sázkovek. Z jeho dotazu předpokládám, že chtěl poradit netovou sázkovku s českým menu. Proto jsem napsal svůj názor na vybrané sázkovky s českou podporou. Vynechal jsem Betsson, který je směsicí sázkovky a burzy - obojí nic moc a sázkovou burzu Betfair, na kterou nedám dopustit, ale pro začátečníka ji nepovažuji za vhodnou.

  Když se budeme bavit o dalších sázkovkách zde zmíněných (bez české podpory), tak s Gamebookers nemám zkušenosti. V době, kdy jsem hledal na netu sázkovku, byli dost kritizování a proto jsem šel jinam.

  K Fonbetu jsem napsal menší preview jinde (myslím že v tématu WAP, ale nejsem si jistý) a proto se nebudu opakovat. Nabídku skutečně vypisují až k poledni, ale mají obrovské množství doplňkových sázek.

  NordicBet je moje srdcová záležitost, sice už mě trochu finančně "osekali", ale jinak skvělý servis. Nejlepší napsat přímo jejim bookmakerům a odpověď máte do pár minut. Férové jednání. Nemůžu si stěžovat. Kurzy na tenis si jedou podle svého, tj. neupravují je na zhruba stejnou rovinu jako např. bet365 s Ladbrokes, Will Hill či PaddyPower, takže občas nějaká desetinka jim uletí. Podobně je tomu u doplňkových sázek na basket a především házenou.

  Pinnacle je stejně jako Betfair pro sázkaře "povinností". Nejvyšší kurzy, velmi seriózní, rychlé výplaty peněz.

  U 5Dimes jsem vsadil asi dvakrát po zápase. Byly to tuším nějaké turnaje žen v Asii a sázky pouze stornovali. Účet mi neblokli ani nezrušili. Naopak po prosázení určitého množství peněz jsem dostal zdarma další peníze na sázky. K tomu spoustu jiných bonusů. Bohužel, jejich současné stránky po upgrade jsou katastrofální a asi u nich brzo skončím.

  Co se týká bet365, to byla jedna z prvních sázkovek, u které jsem začínal. Specialitkou je (podobně jako u Fonbetu) u některých sázek pohyblivý handicap. live betting velmi špatný. Dnes už u nich sázím sporadicky. Jsou lepší sázkovky s vyššími kurzy.

  Pokud kvarkopako preferuje sázky typu: "akovka s pěti favority na jeden tiket", téměř nikdy na netu nenajde celkový vyšší kurz než u českých sázkovek a to i po odečtení manipulačního poplatku. Ta zhruba jedna desetinka kurzu navíc u každého favorita se v kamenných sázkovkách v násobku všech kurzů velmi slušně nastřádá. Takže musí zvážit, co od netových sázkovek očekává. Aby nebyl zklamaný...

  -------------------------------------------------------------------------------------

 10. #10
  pat
  pat je offline
  cože je to "lay"?
  Založen
  21.06.2006
  Příspěvky
  42

  Synottip

  Dovolím si jen krátkou zkušenost ze Syno*tipem.
  Sázím u nich téměř od začátku a v dnešní době to dotáhli tak daleko že už je to u nich téměř ,,opravdové" 99% sázení na internetu.
  Vše se připravuje a provádí stejně jako v jakékoliv interentové SK jen ten závěr je nepatrně rozdílný.
  Na netu potvrdíte sázku kliknutím myší tady zvedente mobilní telefon vytočíte bezplatné číslo automatu zadáte číslo sázenky a hotovo.Otázka 5 sekund..to je jediný nepatrný rozdíl proti sázení na netu.Historie sázek vkladu ,výplat atd..naprosto stejné jak na netu.
  Bavíme se o komfortnosti sázení samozřejmě nikoliv o MP,o live sázení ,hladině kurzu atd....
  V poslední době změnily strukturu internetových stránek kde je vše opět komfortnější,zavedli pro zákazníky čipové karty s kterými vložíte na jakém koliv terminálu okamžitě !! hotovost na svuj sázkařský učet.To samé platí pro výběr.....
  Pro sázkaře který se nechtějí pouštět přímo do interentového sázení a chtějí zustat v českých vodách a určitém komfortu je Syno*tip myslím ta nejlepší volba.
  Přeju at se daří.

 11. #11
  bonushunter
  Založen
  09.08.2006
  Příspěvky
  56
  Citace Původně odeslal Frantisek
  Nebudu tě odrazovat jako operátor od netu,myslím že máš v hlavě srovnaný co od toho čekáš a kolik budeš sázet.
  Františku, nebo Franto, jak chceš, nejsem proti netu, ale nikdo, kdo sázel jenom v kamenných, nemůže vědět, jak zareaguje na netovkách na přísun všech těch nesmyslných sázek, sázek na rozehrané zápasy (většinou absolutní loterie) a problikávajících reklam kasín.

  Mám vyzkoušené kamenné, Synot i internet, nevařím z vody. Všechno má svá pro i proti. Doporučil bych z netových Expekt, Betfair (ale pozor na manipulák, u malých sázkařů dlouho zůstane vysoký) i 10bet. Problémy jsem neměl nikde.

 12. #12
  zakládám sázkovku
  Založen
  17.09.2006
  Příspěvky
  1 892
  Souhlas operátore,v žádným případě jsem nechtěl vyvolat žádnou konfrontaci
  Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

 13. #13
  Administrator Avatar uživatele Orbital
  Založen
  08.05.2006
  Bydliště
  Amerika
  Příspěvky
  14 857
  Citace Původně odeslal AMZ

  Pokud kvarkopako preferuje sázky typu: "akovka s pěti favority na jeden tiket", téměř nikdy na netu nenajde celkový vyšší kurz než u českých sázkovek a to i po odečtení manipulačního poplatku. Ta zhruba jedna desetinka kurzu navíc u každého favorita se v kamenných sázkovkách v násobku všech kurzů velmi slušně nastřádá. Takže musí zvážit, co od netových sázkovek očekává. Aby nebyl zklamaný...
  Specialne kvuli zdejsim akovkarum jsem se trochu poptaval a snad na Betcris by s akovkami nemel mit problem. Lajny na urovni -110(1.91), tenis horsi, ale horsi nez v ceskych sazkovkach to snad nebude. Nicmene sileny AKA na favority.... nejsou sazky s pozitivni ocekavanou hodnotou. Psal to i Mr. Noble ve svem poslednim vyplodu /nemuzu to ted najit/.
  Gambling feels like endless ejaculation

 14. #14
  Moneybookers: založen
  Založen
  18.10.2006
  Příspěvky
  24

  Sazkovka

  Necetl jsem to cele, jen moje doporuceni: pokud chces sazet pro zabavu za par korun, tak je to v podstate jedno (vem si treba expekt, nebo betandwin kam muzes prevest penize z ceske banky).

  Jestli chces sazet ve velkem (desetitisice mesicne) a hledas neco profi, kde jsou nejlepsi kursy a maximalni limity, tak jdi do Pinnaclesports a Betfair.

 15. #15
  Administrator Avatar uživatele Orbital
  Založen
  08.05.2006
  Bydliště
  Amerika
  Příspěvky
  14 857
  jeste bych se vratil k tomu synottipu... kolik tam jsou limity rekneme na hlavni sporty, ne sipky, challengery, vodni polo atd? Dostal jste se na to nekdo? Kvuli 500 CZK si tu kartu zakladat nehodlam..
  Diky
  Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

 1. Tenisoví experti - prosím doporučte sázkovku
  By Jimmy in forum Dotazy nováčků / Newbies
  Odpovědí: 6
  Poslední příspěvek: 24.08.2011, 17:01
 2. Prosím o radu
  By Gadzi in forum Pinnacle Sports
  Odpovědí: 19
  Poslední příspěvek: 31.01.2011, 19:19
 3. Pouzivate nejakou ceskou sazkovku na netu?
  By Orbital in forum České sázkové kanceláře
  Odpovědí: 5
  Poslední příspěvek: 02.08.2009, 21:00
 4. Jakou sázkovku s vysokými limity
  By Deany in forum Dotazy nováčků / Newbies
  Odpovědí: 12
  Poslední příspěvek: 21.11.2008, 00:31
 5. Jakou sazkovku si vybrat?
  By Orbital in forum Jak sázet
  Odpovědí: 26
  Poslední příspěvek: 22.06.2006, 20:15

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete zasílat odpovědi
 • Nemůžete přikládat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-
20.02. 08:25 FAQ ohledně plateb - (chrtba.com)
19.02. 11:55 Aktuálne bugy hračky - (chrtba.com)
12.02. 12:41 Jukebox - (chrtba.com)
10.02. 15:45 BetFair zažádá v ČR o licenci? - (chrtba.com)
04.02. 04:48 Na jakém levelu v obchodování se nacházíte? - (chrtba.com)
23.01. 05:59 Software na trading - (chrtba.com)
05.01. 17:13 over strategie s 97% úspěšnosti. - (chrtba.com)
31.12. 14:36 Trading, cas a profit - (chrtba.com)
29.12. 19:14 Výběr z betfairu - (chrtba.com)
24.12. 08:48 Skrill MasterCard - (chrtba.com)
23.12. 21:35 jaká je to pravděpodobnost? - (chrtba.com)
23.12. 19:39 nefunguju zvuky v Hracke - (chrtba.com)
21.12. 23:07 Geeks Toy - (chrtba.com)
17.12. 00:35 Šipky - (chrtba.com)
09.12. 11:45 Blokovanie webov - (chrtba.com)
02.12. 20:42 Scalping koňských dostihů - (chrtba.com)
30.11. 18:03 money management pri futbal tradingu - (chrtba.com)
22.11. 19:23 Filmbox - (chrtba.com)
18.11. 08:14 Výpadky Betfair API - (chrtba.com)
02.11. 08:50 Ako von z tohto zacarovaneho kruhu :) - (chrtba.com)
09.09. 20:19 "Program AGT Pro.exe přestal pracovat." - (chrtba.com)
05.09. 18:16 Automatické podání sázek - (chrtba.com)
01.09. 10:06 Betfair problém s přihlášením - (chrtba.com)
01.09. 09:49 z 1000€ milionářem - (chrtba.com)
29.08. 14:16 Courtsiding...?Je to vobec mozne/rentabilne? - (chrtba.com)
20.08. 21:29 bookmaker - (chrtba.com)
10.08. 11:51 Loterijní zákon (opět) - (chrtba.com)
01.08. 11:25 VIDEOBOX - (chrtba.com)
29.07. 19:48 Windows 10 - (chrtba.com)
26.07. 05:32 Datová úložiště (Torrents) - (chrtba.com)