Stránka 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 49

Téma: Jak nesázet

 1. #16
  Moderator Avatar uživatele karas45
  Založen
  15.02.2008
  Příspěvky
  891
  Nechci tu působit jako nějaký obhájce Tipsortu nebo českých kamenek obecně, to v žádném případě, nicméně nevidím to ani tak černobíle, jak vidím v některých příspěvcích, že vše na netu je dobrý a u nás v kamenkách naopak špatný...

  K tomu králi sázkařů nevím ani o co pořádně šlo, ale někde jsem četl, že to vyhrál člověk s taktikou valení na tikety mraky vysokých kurzů. Nakonec ho to auto i něco žeprý stálo, jestli je to pravda nevím, spíš bych řekl ne.

  Ad kamenky vs. internet jako pro mě je to jasný a není se o čem bavit černobílost jak vyšitá, řešený to tady taky už bylo. Pokud chceš dělat prachy tak sázíš přes internet, jestli stojíš o pokec s ostatníma chlapa nebo s holkou za přepážkou jdeš do kamenky, otázka je, ale jestli není lepší si vsadit přes net a za rozdíl ve výhře zajít do hospody taky pokecat a za holkama místo k přepážce rovnou do bordelu, ale to si každý musí zvážit sám. Já se věnuju převážně sculpingu a arbu, sázím málo prakticky jen NHL velmi omezeně MLB a fotbal.

  Ty první dvě věci bych v kamence nemohl dělat vůbec a při sázení na hokej bych přicházel o desetitisice a ani nevím jestli jde vůbec v kamence sázet moneyline, kombinace nižších kůrzů a jakého si MP by byla jistě smrtící, u baseball bych to tam mohl příjít rovnou odevzdat.

  Co by ještě možná šlo dělat jsou nějaké ty tipařské soutěže, ty na internetu moc nejsou (škoda, že expekt zřušil Expekt chalange tam se si to párkrát pěkně zobnul), ale stejně, když bych si spočítal reálnost výhry a ztrátu na výhrách vyjde líp vsadit na netu a rozdíl a za rozdíl podat Sportku.

  A teď zpátky k tomu jak mě někteří označili za Paranoika. Měl jsem tu čest párkrát mluvit s člověkem z nejvyššího státního zastupiteltsví. A věřte, že náš obor hazard a sázení je největší pračka špinavých peněz nejen ve světě, ale i v ČR.

  Každá větší a. s. u nás mám svou hernu (špinave peníze vhodíte do svého automatu a jsou čisté), ještě větší skupiny mají kasína a ty nejlepší mají sázkové kanceláře (některé kanceláře vlastní u nás velké investiční skupiny).

  Nějaká účetní kontrola něčeho jako sázková kancelář je objektivně nemožná, takže když mám špinavé prachy tak si je sám u sebe vsadím, když potřebuji prachy třeba na úplatky, tak je vyberu v podobě výhry (tiket vyrobím po zápase a zaměním v systému za jiný atd.).

  Samozřejmě herna, casino a sk kromě praní může produkovat i další zisk díky gamblarům, příkladem je Las Vegas, které se transformovalo právě z pračky a dnes tvoří většinu zisku gambling. Taky je nutno eliminovat lidi co sázení a gamblingu rozumí (v USA například formou likvidace těch co se naučili počítat blackjack dokonce federálním zákonem).

  Paranoia Rulez

  Sorry za tak dlouhý dopis, ale jede mě net jen přes mobil šílenou rychlostí a nudím se.

 2. #17
  gambler Avatar uživatele Taxan
  Založen
  26.06.2006
  Bydliště
  EARTH
  Příspěvky
  504
  No.. já s tebou bez výhrad souhlasím, dokonce se myslím, že realita bude ještě mnohem brutálnější.

 3. #18
  Moderator
  Založen
  24.08.2007
  Příspěvky
  539
  co sa tyka tipera roka v TS a ked myslime na jednu osobu tak mate zle infa...

 4. #19
  linesmaker
  Založen
  23.01.2007
  Příspěvky
  1 285
  Pro klid Vašich paranoidních duší, ten tiket(y) j(e)sou pravý. Dokonce jsem se na něj po vsazení toho borce díval a stejně jako vy, nechápavě kroutil hlavou. [replacer_img]

  Btw. porovnejte si pozorně tyto dva tikety a co vidíte kromě toho, že jsou obě pobočky od sebe vzdálený 200 metrů


  http://klub.ifortuna.cz/content.php?node=700 (na těch 12 mega)
  http://home.tipsport.cz/press/view_tiket.php?tiket=169 (tiket vsazen 25X, výhra 20 mega)


  Aha...že

  sledování props tě naučí lépe číst hru

 5. #20
  Moderator Avatar uživatele karas45
  Založen
  15.02.2008
  Příspěvky
  891
  Mě to nějak dochází, jako, že je to vsazený zhruba rok po sobě.
  Sorry, ale nevěřím ti, ten chlápek je vymyšlenej a za tím si stojím.

 6. #21
  linesmaker
  Založen
  23.01.2007
  Příspěvky
  1 285
  Pane Karas, v tom prvním případě bych se zaměřil na skladbu zápasů, namísto datumu uzavření sázek a v tom druhém, pokud si něco myslíte a nevíte to jistě, tak o tom prosím nehovořte . Vrhá to stín jak na Vás, tak i na osobu o které je řeč. Já ten tiket viděl na vlastní oči ... a Vy ?
  sledování props tě naučí lépe číst hru

 7. #22
  Moderator Avatar uživatele karas45
  Založen
  15.02.2008
  Příspěvky
  891
  Citace Původně odeslal kiri
  Pane Karas, v tom prvním případě bych se zaměřil na skladbu zápasů, namísto datumu uzavření sázek a v tom druhém, pokud si něco myslíte a nevíte to jistě, tak o tom prosím nehovořte . Vrhá to stín jak na Vás, tak i na osobu o které je řeč. Já ten tiket viděl na vlastní oči ... a Vy ?
  Skladba zápasů je stejná, tak jako by to připravoval někdo z vedení dodatečně, takhle ale vypadají všechny ty super, mega, výherní plachty, jako neber si to osobně, já ten tiket nevyděl, ale stačí mi má víra v to, že je to podvod.

 8. #23
  linesmaker
  Založen
  23.01.2007
  Příspěvky
  1 285
  Skladba zápasů je stejná  Dobrý postřeh. Skladba zápasů je stejná protože ten samý borec vymlasknul obě SK
  sledování props tě naučí lépe číst hru

 9. #24
  Administrator Avatar uživatele Orbital
  Založen
  08.05.2006
  Bydliště
  Amerika
  Příspěvky
  14 878
  ok, na tohle sem ted narazil na ceskem netu...

  Jak sázet a vyhrávat?

  Na této stránce najdete inspiraci jak systematicky podávat sázky tak, aby výsledky vedly k zisku. Tipy na sázení jsou podloženy zkušenostmi jiných sázkařů. Váš e-mail poté naleznete na této stránce. Na stejný e-mail se můžete svěřit i s výhradami ke zde uvedeným způsobům sázení.

  Dále zde naleznete inspiraci jak sázet a vyhrávat u kurzových sázek na sportovní utkání. Rozhodně zde nehledejte"zaručený návod", protože ten neexistuje. Nicméně pomocí druhého nebo třetího uvedeného způsobu se mi daří během 30 denního období více než zdvojnásobovat peníze, které jsem měl na jeho začátku. Podotýkám, že rozhodně nejsem znalec sportu, takže v mém případě se jedná pouze o kombinaci matematiky a štěstí.
  Klasický způsob tipování

  Nejčastější sázky padají na jasného favorita zápasu. Nejoblíbenější sázky jsou ty s kurzem 1,2 až 1,3. U nižších kurzů není výhra nijak zvláš? zajímavá ve srovnání s existujícím rizikem, takže příliš oblíbené nejsou. U vyšších kurzů už není tak jednoznačný favorit, proto sázky s kurzem ve zmíněném rozmezí u sázkařů vítězí.

  Pokud je ve fotbalovém utkání kurz 1,2 na favorita, tak soupeř mívá kurz kolem deseti až třinácti. Na remízu to může být cca 5. Z těchto čísel vyplývá, že pokud je sázková kancelář ochotná zaplatit pětinásobek vsazené částky v případě remízy a dokonce třináctinásobek v případě outsider, tak jeho výkonu příliš nevěří. Z toho by se dalo usoudit, že outsider zvítězí. Kdyby to však bylo pravidlem, všechny sázkové kanceláře by zkrachovaly, což se evidentně neděje.

  Prohra favorita s takto nízkým kurzem samozřejmě není příliš pravděpodobná, ale může se tak stát. V praxi je tato skutečnost natolik častá, že pokud budete stále stejnou částku sázet na zápasy s kurzem 1,3, tak se postupně prosázíte do mínusu. Jednou prohorou spolehlivě přijdete o peníze, které jste získali v předchozích třech úspěšných sázkách.
  Například, pokud stále sázíte 100 Kč při kurzu 1,3 a vyjdou vám první tři sázky, ale čtvrtá dopadne třeba jen remízou, tak jste v prvních třech pokusech sice vyhráli 3x30Kč, ale při čtvrtém prohráli 100Kč, takže jste celkově 10Kč v mínusu.

  Možnost prohry, alespoň podle kurzu, zdánlivě není tak vysoká, ale pokud si neumíte opravdu dobře vybírat zápasy, vítězí sázková kancelář.

  V případě prohry je tu otázka jak vyhrát peníze zpět. Abyste při kurzu 1,3 vyhráli dříve prohraných 100Kč, je zapotřebí vsadit 333Kč. Ale pokud znovu prohrajete a chcete vyhrát prohraných 100Kč + 333Kč, tak je při kurzu 1,3 nutné vsadit 1 443 Kč.
  Jak sázet na kurz 2,0

  Pokud vás děsí výše nutných sázek v případě výše zmiňovaného získávání zpět dříve prohraných sázek, není marné zkusit štěstí u sázek, kde není favorit tak jednoznačný. Ten má v tomto případě kurz zhruba 2, remíza a výhra outsidera má kurz 3. Pořád zde máme jeden favorizovaný tým a navíc mnohem zajímavější částku k vyhrání. Pokud Váš tým vyhraje, přijdete si na dvojnásobek vsazené částky (za vsazenou stokorunu dostanete dvě, zisk je tedy 100Kč) . Pokud ne, chtělo by to zmíněnou stovku vyhrát zpátky. V tom případě vsadíte dvojnásobek dříve prohrané částky, opět s kurzem 2,0. Při výhře za dvě stovky dostanete zpátky 400Kč. Od nich odečtete právě vsazených 200Kč, dříve prohraných 100Kč a .. jste 100Kč v plusu. Pokud prohrajete i podruhé, vsadíte 400 Kč (tedy opět dovjnásobek naposledy prohrané částky). Když vyhrajete, tak po odečtení vsazených čtyř set a dříve prohraných tří set jste opět 100Kč v plusu.
  Tímto způsobem zdvojnásobujete sázku do té doby, než Váš tip vyjde. Nakonec, když nepočítáme remízu, tak Vaše šance u každé částky je o něco málo vyšší než 50:50. Přece jen sázíte na favorita.
  Stinnou stránkou je však zdvojnásobování sázek. Vsadit a prohrát 100Kč se dá unést. Prohrát napodruhé 200Kč se také dá. Pokud ale prohrajete i po třetí a po čtvrté, tak pátá sázka už je 1600Kč a šestá dokonce 3200Kč. To už je celkem prosázených 6400 Kč, což není nic příjemného. Pravděpodobnost, že prohrajete pětkrát po sobě při sázce na mírného favorita je relativně dost malá, ale stát se to může. Jak tedy spolehlivě sázet a vyhrávat?

  Jak sázet na kurz 3,0

  Pokud sázíte na kurz 3,0 a vyšší, sázíte na outsidera zápasu. Zdánlivě je to nelogické, ale právě protože i outsideři mohou vyhrát, jsou sázkové kanceláře schopny existovat. Je nutné si uvědomit, že pokud jeden tým má [replacer_a] 2,0 a druhý 3,0, rozdíl mezi nimi není nijak dramatický. Jednoznačný kurz je v případě kurzu 1,2 a nižším. Pokud však má jeden tým 2 a druhý 3, jsou jejich šance srovnatelné. Avšak případná výhra už je o něčem jiném. Pokud sázíte zmiňovanou stokorunu, zisk v prvním případě je 100 Kč, ale v druhém 200 Kč.
  Hlavní výhoda sázení na favorit 3 oproti kurzu 2 je pomalý nárůst sázek, pokud se rozhodnete "opravovat" předchozí neúspěšné sázky. V tomto případě totiž nenásobíte předchozí prohranou sázku dvěma ale pouze 1,5 krát, což v praxi velmi oceníte. Posloupnost totiž není 100, 200, 400, 800, 1600, 3200... ale 100, 150, 225, 337,5, 506,3, 759,4. Z jiného pohledu, pokud prohrajete šestkrát po sobě, nejste v tom celkově už za 6300Kč, ale jen za 2078,2Kč. A sedmá sázka není za 6400Kč, ale za 1139,1 Kč.
  Při kurzu 3,0 můžete mnohem déle neúspěšně sázet, než Vám sázená částka přijde příliš vysoká, nebo ztratíte trpělivost. A pokud máte nějakou zkušenost se sázením, tak sami víte, že reálně vychází téměř každá druhá sázka.
  Gambling feels like endless ejaculation

 10. #25
  linesmaker
  Založen
  23.01.2007
  Příspěvky
  1 285
  jako neber si to osobně, já ten tiket nevyděl, ale stačí mi má víra v to, že je to podvod.
  Mimochodem, v Tipkontožutnálu je s ním rozhovor. Dost zajímavý [replacer_img]

  http://home.tipsport.cz/clanek-tipsport.php?clanek=338


  Orbi ten článek co jsi kopíroval, jsem četl celý a nevidím v něm absolutně žádný přínos co bych si poznamenal a v praxi použil.
  sledování props tě naučí lépe číst hru

 11. #26
  Administrator Avatar uživatele Orbital
  Založen
  08.05.2006
  Bydliště
  Amerika
  Příspěvky
  14 878
  ten clanek je hovadina, proto je taky tady v tom threadu
  Gambling feels like endless ejaculation

 12. #27
  linesmaker
  Založen
  28.05.2008
  Příspěvky
  1 313
  Jestli se bavíte o článku v bílém rámečku s názvem Jak sázet a vyhrávat?, tak kdybych se jako vysokoobjemový sázkař asijských handicapů řídil jejich konkrétními radami, zde konkrétně pro kurs 2,0 tak bych za poslední rok zbankrotoval minimálně 15x Prostě martingale v úrovni 8 se již těžko pokrývá. A chytit sérii 0-8 opravdu není nic výjemečného...

 13. #28
  gambler Avatar uživatele kanafásek
  Založen
  16.08.2007
  Příspěvky
  566
  A co ANTIMARTINGALE ? Pokud člověk nemá dobré tipy, nempomůže mu žádný systém.
  S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit, rozmlouvat o právu a bezprávím se živit, nadávat na slávu a pro slávu se křivit.
  Nemíti skrupulí, když o náš prospěch běží, mít na rtech vyznání a pod jazykem hada, být silným po vůli a říkat, že nám leží na srdci poznání, a bát se říci zrada!

 14. #29
  linesmaker
  Založen
  23.01.2007
  Příspěvky
  1 285
  ten clanek je hovadina, proto je taky tady v tom threadu

  A jó slepejš sem
  sledování props tě naučí lépe číst hru

 15. #30
  Administrator Avatar uživatele Orbital
  Založen
  08.05.2006
  Bydliště
  Amerika
  Příspěvky
  14 878

  Re: Jak nesázet

  nevim kam to dat, ale obcas, kdyz vidim, co vsechno lidi sazi, rikam si PROČ
  nyni uz vim
  dekuji za uzitecny link nasi skryte ctenarce
  Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

 1. Zápas první s posledním - Zásadně nesázet?
  By Frick in forum Co se jinam nevešlo
  Odpovědí: 11
  Poslední příspěvek: 14.10.2011, 07:21

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete zasílat odpovědi
 • Nemůžete přikládat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-
26.02. 19:25 Jukebox - (chrtba.com)
23.02. 12:49 sazkar.net - nick "Yuko" - (chrtba.com)
23.02. 08:12 Zobchodovany objem na cene? - (chrtba.com)
22.02. 08:52 BetFair zažádá v ČR o licenci? - (chrtba.com)
22.02. 05:52 Aktuálne bugy hračky - (chrtba.com)
20.02. 08:25 FAQ ohledně plateb - (chrtba.com)
04.02. 04:48 Na jakém levelu v obchodování se nacházíte? - (chrtba.com)
23.01. 05:59 Software na trading - (chrtba.com)
05.01. 17:13 over strategie s 97% úspěšnosti. - (chrtba.com)
31.12. 14:36 Trading, cas a profit - (chrtba.com)
29.12. 19:14 Výběr z betfairu - (chrtba.com)
24.12. 08:48 Skrill MasterCard - (chrtba.com)
23.12. 21:35 jaká je to pravděpodobnost? - (chrtba.com)
23.12. 19:39 nefunguju zvuky v Hracke - (chrtba.com)
21.12. 23:07 Geeks Toy - (chrtba.com)
17.12. 00:35 Šipky - (chrtba.com)
09.12. 11:45 Blokovanie webov - (chrtba.com)
02.12. 20:42 Scalping koňských dostihů - (chrtba.com)
30.11. 18:03 money management pri futbal tradingu - (chrtba.com)
22.11. 19:23 Filmbox - (chrtba.com)
18.11. 08:14 Výpadky Betfair API - (chrtba.com)
02.11. 08:50 Ako von z tohto zacarovaneho kruhu :) - (chrtba.com)
09.09. 20:19 "Program AGT Pro.exe přestal pracovat." - (chrtba.com)
05.09. 18:16 Automatické podání sázek - (chrtba.com)
01.09. 10:06 Betfair problém s přihlášením - (chrtba.com)
01.09. 09:49 z 1000€ milionářem - (chrtba.com)
29.08. 14:16 Courtsiding...?Je to vobec mozne/rentabilne? - (chrtba.com)
20.08. 21:29 bookmaker - (chrtba.com)
10.08. 11:51 Loterijní zákon (opět) - (chrtba.com)
01.08. 11:25 VIDEOBOX - (chrtba.com)