Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10
Like Tree1JENDRULŮ
  • 1 Post By treider

Téma: Výplaty na BWIN - kolik vybíráte?

vrátil jsem se z Fortuny

Výplaty na BWIN - kolik vybíráte?

Ahoj všichni, chci se zeptat, jestli někdo pravidelně vybíráte na Bwinu... Poslední měsíce se mi docela daří, a vybírám si tak dvacku měsíčně... Ale nechci je naštvat a schytat nějaký limit... Kolik je podle Vás částka, který je nebude dlouhodobě s..t? Koukají na to kumulativně, nebo takové částky neřeší? Co myslíte? Díky za odpověď.

Administrator Avatar uživatele Orbital
    Nemyslim si ze resi nejak vyrazne castky v radech desetitisicu Kc. Je mnohem dulezitejsi co a kdy sazis. Dalsi vec je, ze je zbytecny se na to ptat. Zkus to a uvidis. O tom je sazeni.
    Gambling feels like endless ejaculation

vrátil jsem se z Fortuny
    Citace Původně odeslal Orbital Zobrazit příspěvek
    Je mnohem dulezitejsi co a kdy sazis.
    Sázím hlavně live: tenis na výsledky gemů, počet gólů ve fotbale a hokeji a počty bodů v basketu... Mám systém, který vcelku funguje a hodilo by to i víc, ale právě nevím, jak to hrotit... no nic, zkusím to a uvidím...

gambler Avatar uživatele AC_28
    cize netipujes nic extra, co by si nenasiel aj v ostatnych SK ako aj na burzach. Opri sa o to co to da, nejaky béwin ti chybat nebude...

Citace Původně odeslal marty-our Zobrazit příspěvek
    Sázím hlavně live: tenis na výsledky gemů, počet gólů ve fotbale a hokeji a počty bodů v basketu... Mám systém, který vcelku funguje a hodilo by to i víc, ale právě nevím, jak to hrotit... no nic, zkusím to a uvidím...
    ano, nic jinyho nez zkusit a videt evoluce nevymyslela
    u tech props uz mozna budes pod drobnohledem, ale co chces delat koneckoncu, smrt ti klepe na dvere jako kazdymu..

už nemám přítelkyni...
    Citace Původně odeslal marty-our Zobrazit příspěvek
    Ahoj všichni, chci se zeptat, jestli někdo pravidelně vybíráte na Bwinu... Poslední měsíce se mi docela daří, a vybírám si tak dvacku měsíčně... Ale nechci je naštvat a schytat nějaký limit... Kolik je podle Vás částka, který je nebude dlouhodobě s..t? Koukají na to kumulativně, nebo takové částky neřeší? Co myslíte? Díky za odpověď.
    U tech vyberu bych si dal bacha i na pravidelne (nebo caste) vybirani mensich sum. Ale jak uz psal AC_28, bwin by ti chybet nemel, ja jsem tam kuprikladu ucet ani nikdy nemel.
    U rekre sazkovek kde sazim si sem tam vsadim akovky a taky se snazim u ziskovych uctu prohrat nejake sumy ve prospech stratovych uctu jinde, nebo jako protistranu volim profi sazkovky (i kdyz to treba neni arb, akceptuju i urcitou stratu, zachovani uctu ma pro mne vyssi value). Kdyz se takovy "prevod" nepovede, vyberu jen cast vyhry, zbytek doplnim z jinych uctu a ziskovy ucet postupne prevadim dal. Ucty zatim drzi takrka vsude, u par sazkovek mi znizili limit ale sazet pri me vysi banku stale jde.

to neni moc racionalni strategie akceptovat ztratu pri vsi ucte kdyz jsme u toho; ono bwin ma hezky kurzy, ale hezkej kurz znamena par setinek, takze jde o to to tam tocit a tocit, vetsinou se prohraje

ledaze hrajes lehkej podarb s tim, ze jakoby diky tomu vypadnes z ranku tech jejich mlcenlivych bdicich se sazkou bez value, pokud jsi to myslel takhle tak to jo

už nemám přítelkyni...
    Ta ztrata musi byt samozrejme minimalni, prioritu ma arb, nebo alespon nulova hladina. Nekdy by mne to ale proste zabralo delsi dobu jak z hlediska presunu, tak u hledani arbu, takze se smirim s minimalni ztratou (samozrejme musi byt nizsi jako prumerny zisk na presouvanou sumu, jinak to vubec nema smysl). Ono tak casto se mi to zase nestava. Udelal jsem to s tou ztratou zatim mozna 3-4 krat, kdyz nepocitam pretaceni bonusu. Jednou to skoncilo vyhrou na nechtene strane, pak jsem to docela zlozite a dlouho prevadel

Rozhodne to neni idealni zpusob ale o ucty u tech vybranych rekreacek bych zatim nechtel prijit. Az se to stane, budu se muset prizpusobit. Uz tedka zkousim, paralelne s tim, co sazim a co mi zatim jde, dalsi veci abych dokazal vytvorit potrebny zisk jenom na profi sazkovkach (zisk je logicky nizsi s nizsi moznosti vyberu sazkovek). Ja se sazenim nezivym, chodim normalne do prace, mam doma nezamestnanou manzelku a tri decka, cas na sazeni je minimalni. Navzdory tomu jsem za posledni rok v plusu (bonusy nepocitam) a neni to nahoda. Hodne jsem se naucil, bank se rozrostl a bavi mne to.

Zpet k veci - kdyz sectu ztratu u tech par prevodu a porovnam to s moznou ztratou uctu, stale je to pro mne vecsi value. Az se mi to v tom srovnani prestane vyplacet, vyseru se na to.

už nemám přítelkyni...
    Jeste doplnim: ty setinky kurzu jsou samozrejme hodne dulezity ale u rekre sazkovek mne jde hlavne o vyber soutezi. Hodne sazim hokej a na profi sazkovkach tam toho moc neni. Posledni pul rok jsem to zacal vazne zkouset s fotbalem a konecne to zacina vypadat zajimave, tak uvidim jak to bude pokracovat. Kdyz to pujde dal, muzu se zbavit zavislosti na hokeji a rekre sazkovkach. Nebo mne odstrihnou primo rekre sazkovky az mne neunosne snizi limity nebo zavrou ucty. Driv nebo pozdeji budu stejne muset neco menit aby jsem se udrzel v plusu. Nic netrva vecne a vsechno funguje jenom tak dlouho az se to posere.

marty-our: sorry za vyboceni od temy, tyhle kecy ti asi moc nepomohli
    Naposledy upravil wade; 15.09.2013 v 22:17.

už nemám přítelkyni... Avatar uživatele treider
    Tak limit konecne prisel.Uz jsem se bal ze to neni normalni.Snazil jsem se skoro nevybirat,jen to tam cpat,stejne to nepomohlo.Az ucet narostl do urcite castky,nazdar,limit.Maximum na top ligy 3 litry CZK.Pred tim slo nakladat i 10 krat tolik.
    Orbital to jendruluje.

Pravidla přispívání