Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Téma: program který by sledoval pohyby kurzů na betfair

jfk
    jfk je offline
    vrátil jsem se z Fortuny

program který by sledoval pohyby kurzů na betfair

Ahoj, nevíte někdo jestli existuje nějaký program sledující výkyvy kurzů na betfair.com/redirect.aspx?pid=72908&bid=9054">betfairu? Jde mi o to že když je na betfair.com/redirect.aspx?pid=72908&bid=9054">betfairu nějaký velký propad kurzu, některé sázkovky reagují se zpožděním a je toho možné využít.

Moderator
    zajimava otazka. ja pouzivam betbrain.ten je na vsechny sazkovky. Je dost pomaly( kdyz si nekoupis plnou verzy), ale pouzivat se da

Administrator Avatar uživatele Orbital
    vitej na foru, jfk, burza neni ke sledovani pohybu kurzu zrovna vhodna, protoze kdyz k pohybu dojde, tak jednoduse zmizi dobry kurz a padne na chvili cela likvidita

nejlepsi jsou specialni servisy jako donbest, ale ty rychle, co opravdu funguji, si jejich uzivatele chrani jako oko v hlave a jednak stoji radove stovky dolaru mesicne... navic je tenhle byznys zaplnenej nepouzitelnym a predrazenym zbozim jak nic, nejlepsi je patrne zazadat o trial verzi na nejaky cas to byva obvykle poskytovano, vic o tom nevim, nemam zkusenosti, myslim ze nejvic se da vydelat pouze s vlastni hlavou..a dost mozna se mylim.... jen opakuju, to co dobre funguje na foru proste nenajdes
    Gambling feels like endless ejaculation

zakládám sázkovku
    Není to k věci ale je to ten samý tenisák z před 5 a více let z tipovani.cz? V tom případě zdravím pana J.F. Keneddyho i já.Vždycky velice rozumný a velice dobrý odborník
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

shodou okolnosti mi zrovna dosel nejakej spam od betcrisu:
    http://www.betcris.com/promos/sportsboo ... ages/1.jpg
    http://www.betcris.com/promos/sportsboo ... ages/2.jpg
    http://www.betcris.com/promos/sportsboo ... ages/3.jpg
    http://www.betcris.com/promos/sportsboo ... ages/4.jpg

kde rozvazuji pry sluzby se vsemi servisy a davaji exkluzivitu jednomu..patrne s nima propojenou..no to jsem zvedav jak si to uhlidaji ale jestli je ztratil donbest tak to muze byt zajimavy

gambler
    Nechci zabihat do detailu, ale jen jedna technicka poznamka.
    Jeste jsem se nak nedostal k podrobnejsimu zkoumani tehle servisu jako je treba donbest, betbrain atd., ale pokud jde napr. o databazi pohybu kurzu (eventuelne real time kurzy + pohyb napr.) tak na to servis nepotrebuje u vetsiny sk zadnou exkluzivitu, pac si to muze naprogramovat sam. Cili jsem zvedav, pokud cris odstipne vsechny servisy krome jednoho, jestli se kurzy budou na jinych servisech objevovat nebo ne...
    I want to know God's thoughts... the rest are details.

no jasne ze se budou objevovat

ted abych byl uprimnej, hodne vecem nerozumim.. napriklad co timhle cris sleduje, spojovat svy jmeno s nejakym line servisem... kterej kdyz bude vydelecnej bude crisu brat penize a kdyz ho cris pozdrzi jak chce zakaznici nebudou

dale jak muze byt tak strasne vydelecny delat line servis, kde jsou dve moznosti, ze bud je tam jen par lidi a pak zaplatit programovani, updaty, udrzovani atd taky neco stoji; anebo je tam hodne lidi napojenejch, ale pak nechapu jak se to zas tolika lidem muze vyplatit, kdyz z definice hodne lidi vyplyva nulova exkluzivita

nechapu i jiny veci, ktery sem absolutne nepatri a to je cenzura na forech a opet to, ze si nekdo mysli, ze se muze vyplatit dat nekam par banneru a pravidelne skrtat vse, co jde bannerum ne uplne na ruku

proste vsechno tohle ma skrytyho jmenovatele: snahu o monopolizaci informaci... neni mi ale jasny, jak v podminkach soucasnyho netu ma tenhle monopol aspon jakz takz vydrzet

jsem zvedavej kdy prijde nejaka sazkovka s tim, ze pokud ma u ni clovek ucet, tak smi sazet jen a jen u ni, jinak oni maji pravo mu zabavit penize, pocitac, nakopnout psa a otravit vodu; nejak mi to prijde jako logicky pokracovani toho co se v sazeni i na netu deje, cely je to absurdni a smesny - jedinej dusledek bude, ze jako je to se zakonama, ktery nikdo nedodrzuje, tak se prestanou dodrzovat i posledni nepsany pravidla internetu a zbydou tu jen, pardon za ten vyraz, svine proti svinim, ktere se budou prat o ten mozna rostouci a mozna se zmensujici zvanec

jfk
    jfk je offline
    vrátil jsem se z Fortuny
    Citace Původně odeslal Frantisek
    Není to k věci ale je to ten samý tenisák z před 5 a více let z tipovani.cz? V tom případě zdravím pana J.F. Keneddyho i já.Vždycky velice rozumný a velice dobrý odborník
    Bohužel jsem někdo jinej

homepage: Neteller
    Velký propad kurzů bys klidně mohl využít i na BF. Mám zkušenost, že když něco ráno vsadím, a do večera kurz výrazně klesne, zápas minimálně z 80% vychází

gambler
    Citace Původně odeslal hujerOZ
    Velký propad kurzů bys klidně mohl využít i na BF. Mám zkušenost, že když něco ráno vsadím, a do večera kurz výrazně klesne, zápas minimálně z 80% vychází
    co je 80% ? hadzat len taketo percenta do vzduchu neviem, ci je to zaujmava informacia...

inak take vacsie prepady sleduje tato stranka:
    http://www.hot-odds.com/

homepage: Neteller
    Přesně jak si napsal je to procento hozené od oka, rozhodně si nedělám statistiky pohybu kurzů a s tím souvisejících mých výsladků. Vím jen, že když ráno vsadím a do večera jde kurz nahoru prohra je skoro jistotou a naopak

nechapu co dela cris,
    http://www.bookmaker.com/promos/newslet ... etter.html
    je to velka sazkovka, a kurzy casto opravdu zacinaji tam, pred rokem se z nejakyho duvodu rozhodli prosadit linetracker a ted zas vali zpatky donbest, kterej byl koupenej linetrackerem, je to jen takova perlicka, myslim ze z toho nic moc neplyne

Podobná témata

1. Kdo vysvetli, k cemu je tento program?
    By homibet in forum Dotazy nováčků / Newbies
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 05.02.2011, 20:07
  2. Partnerský program
    By kiri in forum Bwin
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 15.02.2009, 05:41
  3. betfair bfexplorer program
    By btiper in forum Betfair
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 22.06.2008, 12:29
  4. Věrností program
    By kiri in forum Promo sekce
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 25.09.2007, 09:18
  5. jak urcit nejlepe jak na tom ktery tym je?
    By Jerremy09 in forum Jak sázet
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 17.09.2007, 16:17

Pravidla přispívání